New Posts New Posts RSS Feed - Efedrin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Efedrin

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2007 at 19:56
Aha, nisam znao da je to u kapljicama za nos, ali onda ocito ne bi smjelo bit toliko stetno, ali svejedno ne vidim razloga da bi to uzimao, meni je isto veca fora izvuc iz svoga tijela koliko mogu bez tih preparata, onda znam da sam to postigao iskljucivo svojim trudom i onda sam najzadovoljniji 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:28

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ja sam mislio da efedrin spada u steroide, ali po ovome ocito da ne spada nemam pojma  , ovdje cak pise da ga ima i u nekim lijekovima!!!! Nije mi jasno bas

Hehe, citam postove i sve se slatko smijem jer gledam kako ste efedrin svrstali u steroide.

Da, je stetan, stetan je, ali sto nije?

S druge strane, ako nesto funkcionira, onda je to e/c/a. Ja sam za, pa ko voli nek izvoli. 

Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 00:39
Aspirin ne treba uzimati
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 08:02
Joj sto svi kompliciraju oko tog efedrina.. sve je stetno u enormnim kolicinama.. popij 30 multiviramina svaki dan pa vidi dal ces osjetit kakve posljedice..

Efedrin, kofein, sve su to stimulansi za bolji trening i to je sve..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2011 at 15:26
ja kombiniram kofein i aspirin bez efedre... i mogu reci da sam prilicno zadovoljan kickom prije treninga :D
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 13:46
Originally posted by BorG BorG wrote:

ja kombiniram kofein i aspirin bez efedre... i mogu reci da sam prilicno zadovoljan kickom prije treninga :D

ne igraj se aspirinom ako nema stvarne potrebe (citaj efedrina)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 13:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by BorG BorG wrote:

ja kombiniram kofein i aspirin bez efedre... i mogu reci da sam prilicno zadovoljan kickom prije treninga :D

ne igraj se aspirinom ako nema stvarne potrebe (citaj efedrina)


thorn, jel se nije pokazalo da aspirin neznatno doprinosi u stacku a ima dosta negativne ucinke n astjeknu želudca.. ako se ne varam C&#šš1;nfused

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 13:57

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Da , i sad ces vidjet kako ce se odmah udebljat cim ga prestane uzimat najvjerojatnje ce se jos vise udebljat, al neznam kako to ide tocno znam da ti to mijenja hormone i sta ti ja znam sta 

zbog pricanja ovakvih i slicnih gluposti ce ici upozorenja pred ban... Ne želim da ljudi citaju takve recenice kad dođu na ovaj forum! Dva puta si u ovoj recenici i sama rekla kako ne znaš o cemu pricaš, stoga ovakve stvari trpim jedino u obliku pitanja postavljenog onima koji znaju više, nikako u obliku izjava!

Da se ništa  nebi izgubilo u prijevodu, ponovit cu:

Nije sramota ne znati, ali kad izjavljuješ stvari bez znanja o materiji, budi oprezan/na

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2011 at 14:17
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by BorG BorG wrote:

ja kombiniram kofein i aspirin bez efedre... i mogu reci da sam prilicno zadovoljan kickom prije treninga :D

ne igraj se aspirinom ako nema stvarne potrebe (citaj efedrina)


thorn, jel se nije pokazalo da aspirin neznatno doprinosi u stacku a ima dosta negativne ucinke n astjeknu želudca.. ako se ne varam C&#šš1;nfused


upravo to.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 15:33
Ja upravo pijem efedrin hcl.. ne znam jel to taj prvi efedrin o kojem se prica ili ne..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2011 at 11:05
Za sada ne osjetim nikakve posljedice aspirina, mozda na duge staze zbog benzenskih prstenova u kemijskom sastavu...
Da izbacim aspirin, a povecam dozu kofeina? (inace uzimam 400mg prije i 200mg poslije treninga, od nedavno)
P.S. iskreno, efedrina me strah... a i dosta je tesko zbavit...
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2011 at 12:33
Originally posted by BorG BorG wrote:

Za sada ne osjetim nikakve posljedice aspirina, mozda na duge staze zbog benzenskih prstenova u kemijskom sastavu...
Da izbacim aspirin, a povecam dozu kofeina? (inace uzimam 400mg prije i 200mg poslije treninga, od nedavno)
P.S. iskreno, efedrina me strah... a i dosta je tesko zbavit...

slobodno izbaci aspirin..njegova je uloga donekle opravdana u ECA stacku. Ef, ak nabaviš svaka cast Smile

600mg kofeina je po meni previše za nekakve rutinske treninge, tj. ne znam(o) koliko su ti teški treninzi i u kojem trajanju ali je ipak malo iznad granice, kažem, bar meni.

Radije malo pauziraj od kofeina, procisti receptore i reagirat ceš vec i na š00mg a kamoli na 200 Wink
Back to Top
MaLiPisho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiPisho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2011 at 10:32
O Efendrinu neznam puno i nisam ga koristio. Znam samo sto sam vidio u poznanika kad je to uzimao koje je lude stvari radiio. Jednostavno je puknuo glavom. Stalno se mlatio i agresivan jako bio.

No kao i svaka supstanca koja ne moze biti proizvedena u nasem tijelu drugacije se to sve odrazava na svakog covjeka. Vjerujem da je to sve do organizma i psihickog stanja uma u covjeku koji to konzumira.

Sumnjam da cu vise ici od proteina i kreatina jer me strah svih tih preprarata a nije bas da nisam upoznat s njima. Jer jedan frend je uzimao steroide dok je trenirao.  No nebitno, ja necu suditi tko voli neka izvoli ja cu odraditi ono sto mi tijelo dopusti i to je to.
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 16:18
Originally posted by La Toya La Toya wrote:

 
btw.š% efedrina se nalazi u kapljicama za nos pa vrhunski sportasi u slucaju bolesti na nekom natjecanju nesmiju nista uzimati jer padaju na doping testu...
 
btw. u kapljicama za nos nema efedrina, ali ima pseudoefedrina. Iako su vrlo slicni, nisu isti.
 
 
 
 
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 16:25
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja upravo pijem efedrin hcl.. ne znam jel to taj prvi efedrin o kojem se prica ili ne..
 
Oprezno sa time. Da, to je upravo taj. hcl=hydrocloride.
 
Nije rijetkost da se od toga pokupi kronicna hipertenzija.
 
I nemoj se hvalisati na forumu da uzimaš preparate zbog kojih postaješ interesantan inspektorima za narkotike.
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.