New Posts New Posts RSS Feed - ledjni misici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ledjni misici

 Post Reply Post Reply
Author
lima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ledjni misici
    Posted: 07 Veljaca 2007 at 21:32
alo ljudi, ajde neka mi netko napise koje su vjezbe najbolje za ledjne misice, doljnje, srednje, gornje misice i kako se pravilno izvode, unaprijed hvala 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2007 at 22:05
Slobodno malo prosvrljas po webu, koliko vidim stvarno ima svega

Vjezbe za ledja :

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/Ledja.aspx

Pogledaj malo i :

https://www.fitness.com.hr/vjezbe.aspx

   
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:14
za ledjne su ti majka siroki zgibovi super su za prosirit ledja, veslanje obavezno, sa mrtvim dizanjem ti isto dosta rade ledja ali rade puno i noge al vjezba je isto super !
Lat masina takodjer dobra za ledja , ima jos puno tih vjezbi ali ne pada mi sada vise ni jedna na pamet
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:29
 Zgibovi su majka i osnovica za lijepe ledne misice i za prosirivanje leda. JA ih radim kad sam najodmoreniji mada to nije dobro ,ono radim ih na pocetku treninga...
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 19:10
tako i ja na pocetku treninga jer imam osjecaj da kasnije ne bi mogao napraviti ni upola toliko koliko napravim na pocetku 
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 13:58

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

tako i ja na pocetku treninga jer imam osjecaj da kasnije ne bi mogao napraviti ni upola toliko koliko napravim na pocetku 
 

Ne da imam osjecaj nego stvarno nemogu-nema sanse (mozda mogu 5-6)

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.