New Posts New Posts RSS Feed - zasto sam i ja ovdje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zasto sam i ja ovdje

 Post Reply Post Reply
Author
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zasto sam i ja ovdje
    Posted: 04 Rujan 2009 at 18:17
Vec duze vrijeme zalazim na ove stranice citajuci ispisane retke i savjete.. jer da.. imam problem sa tezinom, izgledom a mozda i sa osobnoscu.

Zelja za bavljenjem necim postoji no volja i djela ostaju na tek kracim "avanturicama". Cesce sam na bicikli, rijedje na rolama, ljeti uzivam koprcajuci se u moru.. no, sve to jos uvijek nije dovoljno da reguliram ispravno tezinu i oblikujem tijelo.

prije svega moram poradit na volji, svjesna sam toga. potom moram poraditi na prehrani, svjesna sam toga. a onda slijedi najvazniji korak a to je ustrajano bavljenje necim. kako nisam trajno nastanjena u nekom gradu - fitness ce pricekat. do tad.. dok kise budi ovaj vikend padale potrazit cu "mojo" i nastaviti s biciklom.

Bit cu i aktivna ovdje, ne zbog druge nego iskreno - dobra nagrada bi mi dobro dosla - kao poticaj i naravno pomoc u zelji da se napokon sredim.

sto rec o meni a da se treba znati? imam 27 god i jos uvijek sam student bez vlastitih primanja. zivim izmedju Metropole i mog malenog grada. Volim biti u pokretu iako se to po izgledu mozda i nebi reklo. osim rekreacije strast mi je i muzika i bez nje mi dani ne mogu proci. vodim vrlo stresan zivot, sto je i neizbjezno al vec sam se pomirila s time da sam svakoga dana u ringu sa razlicitim problemima i borim se i dalje!

lijep pozdrav i citamo se idalje.
Kej
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 18:33
Welcome! 
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 21:29
Welcome


Glazba je super! Raspali neku glazbu u kojoj uživaš i raspleši se...doma....i po kiši i po suncu...koliko dugo ti odgovara...


Eto super nacina za vježbanje Korisno s ugodnim spojiš.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 22:38
 Dobrodošla !

U pocetku ce ti možda biti malo teže, ali s vremenom ceš vidjeti da ce ti vježba postati nešto bez cega više neceš moci i što ce te ciniti sretnijom i zadovoljnijom


Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2009 at 22:51
Hej,

dobrodošla nam!
Ive_ri tebe nismo vidjeli dugo! Dobro nam stigao i nadam se da ceš opet biti onako aktivan!
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.