New Posts New Posts RSS Feed - Aloha =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Aloha =)

 Post Reply Post Reply
Author
Puter ątangica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Puter ątangica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Aloha =)
    Posted: 04 Rujan 2009 at 14:11

 Bok! Dolazim iz Zagreba! Još se ne bavim fitnessom,ali bi htjela poceti! Nedavno sam se pocela zdravo hraniti i još ucim, pa se nadam vašoj podršci i savjetima. š0 godina sam se bavila odbojkom i bila normalne građe. Kad sam prestala udebljala sam se. U 5.mj. sam otišla na UN dijetu i sa 69 kila smršavila na 49. Sad se trudim održati tu težinu(možda dobit još koju kilu) i zdravo se hraniti. Sviđa mi se ovaj portal jer sam našla puno dobrih savjeta... I to je to od mene...

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 14:29
Welcomen Puter stangica! 
Back to Top
Puter ątangica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Puter ątangica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 14:39
 Hvala!!!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:38
Originally posted by Puter štangica Puter štangica wrote:

 Bok! Dolazim iz Zagreba! Još se ne bavim fitnessom,ali bi htjela poceti! Nedavno sam se pocela zdravo hraniti i još ucim, pa se nadam vašoj podršci i savjetima. š0 godina sam se bavila odbojkom i bila normalne građe. Kad sam prestala udebljala sam se. U 5.mj. sam otišla na UN dijetu i sa 69 kila smršavila na 49. Sad se trudim održati tu težinu(možda dobit još koju kilu) i zdravo se hraniti. Sviđa mi se ovaj portal jer sam našla puno dobrih savjeta... I to je to od mene...



Zanimljiv nick.

Dobro nam došla! Aktiviraj se laganini na blogu, forumu i budi nam aktivna!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:50
 odlicno puter štangice, drago nam je da si s nama, podršku vec imaš, a za savjet samo pitaj! 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 21:26
DOBRODOšLA
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.