New Posts New Posts RSS Feed - orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

orbitrek

 Post Reply Post Reply
Author
lenka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lenka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: orbitrek
    Posted: 04 Veljaca 2007 at 13:10

 bok,

htjela bih kupiti orbitrek. zna li itko jel ima neka specijalizirania trgovina u zg-u za fitness sprave i na sta moram obratiti pozornost pri kupnji? gledala sam u turbo sportu, hervisu i intersportu, ali imaju po 2,3 komada koja su mi bila ili preskupa ili nisu imali funkcije koje bih htjela imati, npr. manuell, individuell i intervalni trening. pliz help.

Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2007 at 18:24

 da opet aktiviram ovo pitanje,mozda cemo lenka sad imat vise srece....

Cackala sam malo po internetu te nasla podatak da je dosta bitno da je pogon magnetski a ne sa lancem. Isitna ili ne?Da li netko zna malo vise o tome?

Koji je proizvodjac najbolji?Svugjde vidim samo Orbitrack original isl a nema previse detalja...tko proizvodi taj "original"?kakav je onaj sto se nudi na T-potalu odnosno Tv prodaji?

Kosta š300kn+ postarina sto nije malo...

nadam se da ce se naci koji znalac ovdje....

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 13:43
 Ovi sa lancima dosta se brze kvare i skripe pocesto,ja treniram na spravama koje proizvodi americka tvrtka NAUTILUS.........I´mamo nekoliko orbitreka marke STAR TRACK..........Uglavnom su to sprave vece konstrukcije koje mogu izdrzati dosta napora,,,,,,,,,,,,najbolje je krenuti u teretanu jer tamo imas puno vise stvari,,,treniranje kuci je monotono i uglavnom se zavrsava neslavno,,,,,masine se brzo stavljaju u oglase jer nesluze nicemu.....vidim da su ti orbitreci jako skupi u hrvatskoj š300..... SKUPO.....imao sam jedan koji sam poklonio sestri ,samo da ga uklonim iz kuce ....nikad vise necu kupiti neku kucnu spravu....
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 15:41
šta ce nam to u kuci, samo smeta a i brzo ti dosadi stalno jedna te ista sprava, kuci je dovoljno imati jedan uteg i to je to!

A sta se ostalog tice  odes lijepo u teretanu i gotovo, za te pare koje bi dao za orbitrek
mozes  cijelu godinu platit  clanarinu za teretanu, a spravu bi za kratko vrijeme sigurno htio prodat vrlo vjerojatno, kao sto kaze emilio
Back to Top
rene View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 17:26

Slazem se sa tvrdnjom da je bolje vjezbati u teretani nego kod kuce. U teretani imas vise mogucnosti tj. vise sprava, koje mozes koristiti.

U teretanu dodjes sa odredjenim ciljem i nema sporednih stvari koje te mogu omesti, dok je kod kuce druga stvar. 

Meni se kod kuce malo da, malo ne i na kraju odustanem. Tako bi najvjerojatnije bilo i da imam orbitrack...

rene
Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 19:06

 u teretani nemam orbitrek vec 3 stare rasklimane bicikle i 2 mehanicka stepera koji su uvijek zauzeti....vec sam postala pod drugim topicom da zelim kombinirat teretanu sa vjezbanjem doma na orbitracku! (one dane kad nisam u teretani doma bi pedalala) ...ne preporucujte mi drugu teretanu,ne zivim u velegradu gdje ima puno izbora...

meni nije problem nikakav doma vjezbat,prostora imam a i loptu,utege (od 2,3kg doduse) itd i vjezbala sam i prije samo sad ipak zelim postic stvari koje doma ne bi mogla...

 

Back to Top
Ma-gic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ma-gic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 20:28
Ljudi pomagajte.,  treba mi  pomoc  i  savjet  pri  kupnji., 
dvoumim  se  između  ova  dva.,  ili  dali  vi  imate  neki  bolji  za  preporuku??
hvala


 emmezeta :
http://www.emmezeta.hr/sport/sport-i...orer-atos-705/
odnosno :Magnetni orbitrek X-plorer Atos 705
Cijena: š.999,99 kn
Kompjutor: udaljenost, puls, brzina, kalorije, vrijeme, scan, mjerenje masti
Otpor: 8 stupnjeva
Zamašnjak: 9kg
Nosivost: max š30 kg

ili;
Mercator:

ENERGETICS Elipticni trenažer
ET 5.5 Power Magnetic
Racunalno podesivi magnetni sistem, 8 stupnjeva.
Omjer prijenosa: š:š3. Težina zamašnjaka: 6 kg. Težina okretaja:
približno 20 kg. Dimenzije sprave: D š368 mm, š 636 mm, V š578
mm. Dodatne funkcije: dodatne fiksne rucke sa senzorom za
otkucaje srca, ergonomski oblikovane drške, po visini podesive
noge, uzdužno podesive pedale, kotacici za lakše premještanje.
Maksimalna dozvoljena težina korisnika: š20 kg.
2.099,95

javite se što prije Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.