New Posts New Posts RSS Feed - pliz help :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pliz help :(

 Post Reply Post Reply
Author
Lucy15 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucy15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pliz help :(
    Posted: 25 Kolovoz 2009 at 02:10
 Pozz ljudi.Imam skoro š5 god. visoka š72 cm a 63 kile T_T zelim smrsavit.Ali roditelji mi konstantno govore da mi je to normalna tezina.Ali mene vise muci izgled.Prepone su mi malo debele a i stomak T_T pliz  recite mi kako da to  skinem plizzzz :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2009 at 10:09

 pozdrav lucy, ajmo na pocetku bez suzica, može?

Tvoji roditelji su u pravu ako mislimo na razno razne definicije i pokazatelje  normalne težine. BMI (index tjelesne mase) ti je 2š.3 što itekako spada pod idealno. No, kako smo svi drukcije građeni, i imamo razlicit omjer mišicne mase i masnog tkiva u tijelu, dvije osobe iste težine i visine mogu jako razlicito izgledati.

E sad je pitanje da li ti samu sebe vidiš pomalo iskrivljeno ili to je stvarno tako (vidim koje su godine u pitanju, prošla sam ih ) Teško je ovako bez slike reci da li ti je stvarno potrebno mršaviti..ali nema druge pa ajmo ovako..

Za mršavljenje je bitno korigirati prehranu i ukljuciti u dnevni raspored što više aktivnosti. Pretpostavljam da pod ovim preponama podrazumijevaš bedra? Masno tkivo sa cijelog tijela skida se crobnim vježbama (trcanje, brzo hodanje, bicikla, rolanje..i sve tome slicno) ali prvenstveno pravilnom prehranom. No zapamti da se ono skida sa cijelog tijela, dakle ne možeš izolirati neki dio npr. trbuh i bedra, ...nema lokaliziranog skidanja masti.

Bilo bi dobro da još napišeš da li se cime baviš, što jedeš...pa da vidimo što bi se tu moglo korigirati.

U svakom slucaju, nije nikakva panika. Uz malo informiranja i dobre volje da se sve to lijepo oblikovat, ucvrstit i održavat kilažu da ne krene gore pa da kasnije imaš još više posla...

 

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.