New Posts New Posts RSS Feed - Wasuuup!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Wasuuup!

 Post Reply Post Reply
Author
Kalmah View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2009
Location: Falkland Islands
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kalmah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Wasuuup!
    Posted: 20 Kolovoz 2009 at 13:01
Evo sam se registrirao na ovom forumu pa pomislih kako bi bilo fer, prije nego pocnem piskarati na drugim podforumima, ovdje se predstaviti.

Nazvali su me Filip, na ovom planetu sam doživio 30 revolucija zemlje oko sunca. Vec neko vrijeme pratim i portal i forum i prpnašao sam doista hrpu informacija, a evo sam se odlucio i malo aktivnije ukljuciti. Rekreativno se bavim nogometom a zimi jedva cekam na leđa staviti snowboard i put neke blize planine. Unazad koju godinu sam se malo opustio po pitanju tjelesne aktivnosti i brige o prehrani ali sad skoro godinu dana posvecujem pažnju tim aspektima života, jednim dijelom zahvaljujuci i ovoj stranici i forumu. Uspio sam se vratiti sa š06 kg () na 96 kg na š93 cm visine. No još ima posla. Eto, ne bih više pisao i ovo je previše. Stoga, citamo se!

E da, još nešto, skupljam salvete i želim se dopisivati s mladima iz cijele Jugoslavije !

Edit: iz Osijeka!
  

Edited by Kalmah
m=e/c2
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2009 at 13:38
Imamo dosta Osjecana ovdje. 
Dobro nam došao!

Sada se ukljuci i u druge podforume, sve rasprave gdje možeš dodati svoje savjet / mišljenje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2009 at 17:14
  Lega,pozdrav!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2009 at 17:33

 hey kalmah, dobrodošao!

 Pohvalno što si se opet pokrenuo, pogotovo zahvaljujuci između ostalog i ovom forumu gdje se stvarno može nac puno korisnih informacija, nadamo se da ceš i ti dat svoj doprinos

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.