New Posts New Posts RSS Feed - Preporuka za meni
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preporuka za meni

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2009 at 18:00

Originally posted by johhny johhny wrote:

ma da, valjda nemože puno škodit da si uzmem 2-3 uz dorucak :)

baš sam si nocas razmišljao kako moram imat kontrolu nad hranom dok ne postignem željenu razinu kilograma, a onda ako se baš i dogodi neki janjac na ražnju ili nešto slicno, nece me udebljat odma :)
odnosno, skužio sam baš to, da sad u procesu skidanja kilograma treba držati jedan ritam i kontrolu toga. Kasnije valdja bude "lakše", iako, ni ovo mi nije teško. cak mi je fora kako mi je metabolizam proradio :D

A i vagu sam si danas kupio - šš8kg :(
Idemo na š00, pa kud puklo da puklo ;)
 

Nece puno škodit ali je li stvarno potrebno?

Tako je. Moraš uc u taj ritam i imat kontrolu dok ne krene i dok se ne skinu te pocetne kile. One bi trebale brzo ic dole s obzirom da je rijec o prilicnoj promjeni prehrane + vožnja bicikla. A kad dođeš do željene težine vec ceš i sam znat, ako sve to pametno posložiš, što ti odgovara, što ne. Bitno je sebi naci jednu kombinaciju prehrane koja te nece dovesti do toga da se vratiš nazad na pocetak, a i da se ne muciš previše jer je onda taj povratak siguran. Onda ce sve postati lako, pa i ako se dogodi taj janjac, jest ceš ga s guštom jer ceš znati da se vec sljedeci dan vracaš u stari ritam :)

Ti sam znaš koliko ti je bitno skinuti te kile. Neka ti ta želja i vizija tijela kakvog želiš (a i zdravlja usput) bude jaca od hrane koja ce te nakratko najest ( najest ti želudac, a ne tijelo ). Vidjet ceš koliko ceš se bolje osjecat, pa ce time i dalje sve lakše ic

šš8? Nije li bilo šš0 prije 2 tjedna?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2009 at 18:10

Originally posted by johhny johhny wrote:

E, ajmo vidjet kako bi bilo kad si se trening stavio popodne, recimo, prije drugog međuobroka :)
Ili poslije njega, svejedno, samo da nije ujutro. Lakše mi je organizirat dan definitivno ako je trening popodne...

Znaci išlo bi:
Dorucak: zeleni caj, zobene
Međuobrok š: voce, sir, tuna
Rucak: piletina, puretina, povrce, sendvic (odlican je :D )
Trening
Međuobrok 2: jaja, povrce, sir, salate, ostaci rucka
Vecera: isto/slicno međuobroku 2

Dobro?
 

crobno natašte je najbolja stvar za ono što tebi treba ali ako ti nikako ne odgovara...ok, samo da se pedalira

Ja bi stavila taj trening prije vecere...ili poslije pa da nešto gricneš poslije toga, tipa malo posnog...nisam sigurna za ovo, neka me netko ispravi ako treba 

što se tice međuobroka, ovo su alternative ili all together?

što radi sendvic u rucku??  odlican je da...kao i janjac, i corny i sladoled, i pizza iiii itd... samo se sjeti vizije

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 18:37

 preporucam tunu rial iz konzuma, nemoj bit skeptican jer je tipa k+, 200 grama naturale(slana voda jel) 8.99 ..a odlicna je, ona od rio mare 20 kn

bake rolls! to nisam jela od srednje skole, no way!!! 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.