New Posts New Posts RSS Feed - boo...:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

boo...:)

 Post Reply Post Reply
Author
Boaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: boo...:)
    Posted: 26 Srpanj 2009 at 14:17
  Pozdrav svima! evo citam vas vec neko duze vrijeme pa se odlucih prikljuciti... cinite mi se kao super ekipa, svidja mi se atmosfera tu medju userima :)
evo ovako..ja sam jedno zensko bice, u 25oj godini, bivsi foto model kojem je ostala navika opsesije hranom
rodjena u veggie obitelji, ali liberalnoj tako da su mi nudili zivotinjske namirnice, sve sam ja to probala ali...na mlijeko i gluten sam alergicna tako da to otpada, a meso mi je jenostavno bilo i ostalo bljak tako da... bilo je lakse drzati liniju u danima kad se o bas striktno trazilo od mene. eto bar nesto :)
od vjezbanja preferiram plivanje i pilates, smatram da dosta znam o zdravoj prehrani i kombinacijama, ali isto tako sam misljenja da sam otvorena za usvojiti sva nova znanja.
eto... toliko od mene za pocetak, nadam se ugodnom druzenju
...angelyn...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2009 at 15:16
Hei Boaa,

dobro nam stigla!
Vidim da si upucena u tematiku zdrave prehrane, pilatesa i ostalog.. prikljuci nam se u svim temama i da pomognemo jedni drugima!

Ugodno druženje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.