New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply
Author
make_over View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote make_over Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :)
    Posted: 25 Srpanj 2009 at 15:39
  Ne znam kak bi pocela

Al' dobro, odmah da kažem da sam žensko, da ne bi bilo zabune jel...
Ne mogu definirat gdje mi je stalno prebivalište zbog vrste posla i stalnih putovanja, ali recimo da sam na relaciji Osijek-Zagreb (najcešce).

Oko š0 godina sam se bavila karateom, sada sam prešla na box i jako sam zadovoljna. Iako prakticiram dva puta tjedno i ono što sam naucila u treniranju karatea. Ali ipak moja najveca ljubav je trcanje. Svaki dan trcim oko sat vremena. Govorim oko sat vremena zato što radim kružne treninge. Nakon trcanja volim provozati bicikl ukoliko stignem nekih pola sata i nakon toga odradim jedno lijepo istezanje pomocu yoge.

Vegeterijanka sam. Ne zbog uvjerenja, nego zato što jednostavno mi tijelo prestalo tražiti meso i mesne prerađevine u bilo kakvom obliku. Prehrana mi se najviše sastoji od nekoliko vrsta riže, zelenog povrca, mnogo i svih vrsta voca (po pitanju voca ne biram)...volim gorke okuse.

I da...to bi bilo to...eee nije. Visoka sam š67cm i imam 60kg.

Etogac.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2009 at 15:20
Dobrodošla na naš ugodni forum!  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2009 at 10:42
 welcome :)))  
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.