New Posts New Posts RSS Feed - molim kilo vise
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim kilo vise

 Post Reply Post Reply
Author
mrsavi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: molim kilo vise
    Posted: 01 Veljaca 2007 at 21:21

Svi pricaju o nekim dijetama, mene zanima kako ze udebljati !!

[email protected]

 


EDIT: Ispravljen podebljani tekst

 

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 21:30
 papati i trenirati
Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 21:37
papaj papaj i papaj i onda opet papaj


i naravno trening ako oces ne kvalitetnu masu jedi sve



a uzmi si mass gainere i ostala sranja ako oces takvu masu i naravno treninzi a i puno odmora
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 09:07

Ujutro jedi zobene sa mlijekom.

Kad ogladnis, pojedi 250g posnog sira.

Za rucak kombiniraj piletinu/puretinu/teletinu/tunu sa nekakvim oblikom ugljikohidrata - tjestenina, krumpir, riza..

Kao nekakav medjuobrok slobodno ubacis nekakvo voce (jabuka, mandarina, naranca, banana...) ili nekakav mlijecni obrok tipa jogurt, abc kultura ili slicno.

Poslije treninga uvijek uzimaj glukozu+whey te nekakvih š-2g C vitamina.

Kao drugi obrok poslije treninga pojedi tunu + rizu ili tjesteninu ili nekakav drugi oblik ugljikohidrata.

Poslije tune, kad ogladnis, mozes ubacit nesto tipa Protein 80+ (4 Component) od Weidera.

I kao zadnji obrok prije spavanja pojedi 250g posnog sira.

Evo, to ti je nekakav ok jelovnik sa dosta ugljikohidrata, puno obroka, dosta zdravih namirnica... 


Naravno da se ti sad ne trebas striktno drzat ovoj jelovnika, drzi se ovih namirnica i pazi samo da uh unosis ujutro/popodne a navecer se drzi proteina.


Nekoliko primjera jelovnika imas na i sljedecoj adresi:

https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx

Ovi koji se tuze da su mrsavi, trebate povecati broj obroka jer vjerujem da jedete 2 do 3 puta dnevno i trebate krenut sa treniranjem ( samo utezi nema kardia). Ja kad sam krenuo sa treniranjem, bio sam mrsav, u prva 3 mjeseca sam dobio nekih 4-5 kg a sa vremenom sam dobio i preko š5kg. - No fat

Hrani se, treniraj i sa vremenom ces dobit zeljenu kilazu.

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 13:50
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ujutro jedi zobene sa mlijekom.

Kad ogladnis, pojedi 250g posnog sira.

Za rucak kombiniraj piletinu/puretinu/teletinu/tunu sa nekakvim oblikom ugljikohidrata - tjestenina, krumpir, riza..

Kao nekakav medjuobrok slobodno ubacis nekakvo voce (jabuka, mandarina, naranca, banana...) ili nekakav mlijecni obrok tipa jogurt, abc kultura ili slicno.

Poslije treninga uvijek uzimaj glukozu+whey te nekakvih š-2g C vitamina.

Kao drugi obrok poslije treninga pojedi tunu + rizu ili tjesteninu ili nekakav drugi oblik ugljikohidrata.

Poslije tune, kad ogladnis, mozes ubacit nesto tipa Protein 80+ (4 Component) od Weidera.

I kao zadnji obrok prije spavanja pojedi 250g posnog sira.

Evo, to ti je nekakav ok jelovnik sa dosta ugljikohidrata, puno obroka, dosta zdravih namirnica... 


Naravno da se ti sad ne trebas striktno drzat ovoj jelovnika, drzi se ovih namirnica i pazi samo da uh unosis ujutro/popodne a navecer se drzi proteina.


Nekoliko primjera jelovnika imas na i sljedecoj adresi:

https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx

Ovi koji se tuze da su mrsavi, trebate povecati broj obroka jer vjerujem da jedete 2 do 3 puta dnevno i trebate krenut sa treniranjem ( samo utezi nema kardia). Ja kad sam krenuo sa treniranjem, bio sam mrsav, u prva 3 mjeseca sam dobio nekih 4-5 kg a sa vremenom sam dobio i preko š5kg. - No fat

Hrani se, treniraj i sa vremenom ces dobit zeljenu kilazu.

 

Mr.G  dobri savjeti...

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 20:34
Jesti, jesti, trenirati i onda opet jesti. I kada si sit uguraj jos malo u sebe.
Rasporedi obroke na 5,6 dnevno.
Rezultati ce polako dolaziti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.