New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Klaudio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Klaudio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 16 Srpanj 2009 at 23:18
 Evo da se i ja predstavim. Od nedavno sam registrovan na ovom sajtu i mogu samo da pohvalim ovaj sajt, jer ima dosta zanimljivih stvari, a mi nasim ucescem mozemo ga napraviti jos boljim. Ja sam Klaudio iz Kotora, Crna Gora, imam 4š god. Rekreativno se bavim sportom i pobornik sam zdravog stila zivota. Dugo sam vjezbao u teretani, a sad ima vise od deset godina da redovno igram tenis skoro svaki dan, trcim, mada sad kad trcim duze staze zaboli me vanjska strana desnog koljena, tako da sam malo pauzirao sa trcanjem i sad redovno plivam svaki dan. Sa trcanjem cu ponovo da probam posle sezone kupanja. Radim jos sklekove, trbusnjake i fizicke vjezbe joge, sto mi dobro dodje za istezanje. Eto za sad toliko o meni.
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 13:26
welcOme
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 14:54
Welcome, Klaudio! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.