New Posts New Posts RSS Feed - Pravilne vijezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pravilne vijezbe

 Post Reply Post Reply
Author
keka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pravilne vijezbe
    Posted: 31 Sijecanj 2007 at 23:15

 Bok!

OOvako mene bi zanimalo dali mogu izgubiti salo i tezinu na orbitreku vjezbam svaki drugi dan oko 30-40min , a kako stanjti unutarnji dio bedara koje vjezbe za to , ili je dosta samo orbitrek? Uglavnom kad vijezbam na tome najvise osjecam one misice  odmah koljena   btw.neznam stucno kako se zovu ti misici

Hvala unaprijed!

Back to Top
keka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 23:16
 Mislila sam na misice odmah iznad koljena
Back to Top
keka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 19:46
  Zar mi niko nece odgovorit na pitanje?
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 09:05
 na nogama imas prednji i zadnji bedreni misic.....opcenito, vjezbanjem na orbitreku rade ti svi misici nogu, a tvojim vjezbanjem svakodnevno 30-40 min smrsavit ces garantirano, jedino bih ti uz to preporucio i regulaciju prehrane jer to ide jedno s drugim kad je mrsavljenje upitanju (mada ne znam kako si se do sada hranila).....izolirane vjezbe za bedra postoje, ali o tome koje su malo pretrazi ovu stranicu ili se jednostavno informiraj u fitness centru.....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 09:43

 i ja kad sam na orbitreku osjecam ponajvise da mi rade prednji misici...sta se tice onih unutarnjih (onog dijela koje uvijek nekako malo visi) neznam bas previse vjezba za njih...u teretani ima sprava koja je bas za te misice a kuci ja sjednem na pod...naslonim se iza ledja na laktove ili ruke...(kako mi je lakse kraljeznici) podignem noge od poda i ne samo malo nego dosta tako da ti rade i trbusni i onda skupljam i sirim noge s tim da ih nekad radim i tako da mi se noge u zraku krizaju...

opet ja s ovim opisima...

pokusaj pa se namjesti tako da osjetis te misice...kad uhvatis pravi nagib zadrzi ga i radi...

karmen
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 12:05

 Evo jedne vjezbice za unutarnji dio bedara (ova druga - Muscle group: inner thigh):

http://onhealth.webmd.com/script/main/art.asp?articlekey=524 49&page=2

 

Back to Top
keka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 22:20
    Hvala na pomoci!
Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 19:45

a kojim se vjezbama u teretani gubi salo sastrane oko struka? (grijaci bubrega kako ih ja zovem) ne cini mi se bas da se to na spravama moze postic,kosi trbusnjaci najvise pomazu ili se varam???

Ima dosta cura (ja sam jedna od njih)koje su daleko od punasnog, ja npr. imam 52 kg i š69 cm ali opet kad obucem uske hlace niskog struka sve mi se preljeva preko...jednostavno se svo salo koncentrira tu... grozno....a tanke nogice

imam feeling da kad mi se tu nakalemilo da ga se nikad necu rijesit...

pogotovo sto nesmijem gubit na kilazi...

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 20:29
Originally posted by mortisha mortisha wrote:

a kojim se vjezbama u teretani gubi salo sastrane oko struka? (grijaci bubrega kako ih ja zovem) ne cini mi se bas da se to na spravama moze postic,kosi trbusnjaci najvise pomazu ili se varam???

Ima dosta cura (ja sam jedna od njih)koje su daleko od punasnog, ja npr. imam 52 kg i š69 cm ali opet kad obucem uske hlace niskog struka sve mi se preljeva preko...jednostavno se svo salo koncentrira tu... grozno....a tanke nogice

imam feeling da kad mi se tu nakalemilo da ga se nikad necu rijesit...

pogotovo sto nesmijem gubit na kilazi...



Imam feeling da nikad nisi vjezbala..pa ti se sve nakupilo sa strane oko struka..iako nemas puno kg.

Kad krenes sa treniranjem, radi sve vjezbe, bas za cijelo tijelo, i odradi kardio trening 2x tjedno i vec ce sve to doci na svoje mjesto.


Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2007 at 17:05

 nije bas da nisam nikad vjezbala,zadnje 3 god preko zime sam isla na crobic a posto zivim na moru ljeti bi plivala...

od ove sam zime odlucila ic u teretanu jer bas zelim razvit i ojacat misice.

ocito mi je predio struka kriticna tocka ; jednostavno i najmanji visak se tu deponira...

i stoga zelim intezivnije radit na tom dijelu tijela....

 

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2007 at 20:09
Originally posted by mortisha mortisha wrote:

a kojim se vjezbama u teretani gubi salo sastrane oko struka? (grijaci bubrega kako ih ja zovem) ne cini mi se bas da se to na spravama moze postic,kosi trbusnjaci najvise pomazu ili se varam???

Ima dosta cura (ja sam jedna od njih)koje su daleko od punasnog, ja npr. imam 52 kg i š69 cm ali opet kad obucem uske hlace niskog struka sve mi se preljeva preko...jednostavno se svo salo koncentrira tu... grozno....a tanke nogice

imam feeling da kad mi se tu nakalemilo da ga se nikad necu rijesit...

pogotovo sto nesmijem gubit na kilazi...

  ROTARY TORSO  je naziv sprave  i dobra je za taj dio tijela.....struk....nadam se da znas koja je to sprava..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.