New Posts New Posts RSS Feed - Izgled trbuha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izgled trbuha

 Post Reply Post Reply
Author
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izgled trbuha
    Posted: 07 Srpanj 2009 at 22:57
Bio bih jako sretan kad bi mi netko mogao rec u cemu je problem s izgledom mog trbuha......

Nikad nisam puno trenirao ali nikad nisam ni bio debeo. Prošle godine u listopadu sam poceo ic u teretanu s ciljem da budem u formi i da se možda riješim jednog "jastuka" na svom trbuhu... Nakon svih ovih mjeseci, tijelo mi se je lijepo preoblikovalo jer sam dva puta tjedno išao u teretanu i radio vježbe za cijelo tijelo (prvo trcanje ili bicikl pa kasnije sve drugo), ali taj dio na trbuhu mi je uvijek ostao isti.

Na drugoj slici se bolje vidi (doljni dio rebra)... zašto mi ništa nije pomoglo i što bi trebao napravit da taj dio poboljšam? Sve se bojim što ce bit nakon što cijelo ljeto ne budem išao u teretanu. (Inace ne jedem puno, pa stvarno ne znam zašto?)
  

Edited by cooperw
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:20
  Ne bi te htio plašiti, ali prema ovim slikama, pogotovo drugoj slici, oblik prsa mi daje naslutiti nekakav blaži oblik ginekomastije jer koliko vidim sala toliko nema na tom dijelu a ipak je cudan oblik prsa.

A možda je ipak do slike
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:27
Nikad cuo za to do sad... evo još jedna fotka, pa... valjda se tu bolje vidi...

A za trbuh? Nekad mi se zaplace kad pomislim koliko godina vec pokušavam to maknut a nikad ništa... A može biti da je zapravo ok, al meni se u glavi stalno to vrti...
  

Edited by cooperw
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Ne bi te htio plašiti, ali prema ovim slikama, pogotovo drugoj slici, oblik prsa mi daje naslutiti nekakav blaži oblik ginekomastije jer koliko vidim sala toliko nema na tom dijelu a ipak je cudan oblik prsa.

A možda je ipak do slike


Ne bih rekao...prije bih rekao da se radi o nerazvijenim prsima.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:30
@ cooperw trbuh ti je ostao isti jer:

  • krivo treniras; radis prvo kardio pa onda utezi a treba obrnuto
  • prehrana ti vjerojatno nije poslozena kako treba
  • treba cesce trenirati kako bi imao rezultate kakve zelis
  • + probaj ubaciti kardio ujutro nataste svaki drugi dan pa da vidis ;)
 


Edited by Mr G.
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:32
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

@ cooperw trbuh ti je ostao isti jer:

  • krivo treniras; radis prvo kardio pa onda utezi a treba obrnuto
  • prehrana ti vjerojatno nije poslozena kako treba
  • treba cesce trenirati kako bi imao rezultate kakve zelis
Hvala na savjetima!

Zanimljivo al trenerica u teretani mi je rekla da se prvo moram zagrijati pa onda na sprave...

Ne jedem puno (što je sigurno pogreška), a i nisam baš neki fan povrca...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:33
  Marine, brate, jesi to ti?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:35
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

@ cooperw trbuh ti je ostao isti jer:

  • krivo treniras; radis prvo kardio pa onda utezi a treba obrnuto
  • prehrana ti vjerojatno nije poslozena kako treba
  • treba cesce trenirati kako bi imao rezultate kakve zelis
Hvala na savjetima!

Zanimljivo al trenerica u teretani mi je rekla da se prvo moram zagrijati pa onda na sprave...

Ne jedem puno (što je sigurno pogreška), a i nisam baš neki fan povrca...


Da zagrijati u smislu da ti se poveca temperatura tijela a ne da opicis pola sata po bikeu pa poslije ni nemas snage za rad s utezima. Ako bas zelis ubaciti bajs ili neki oblik kardia na pocetku - ubaci max š0min na samom pocetku iako ja to ni ne radim vec se samo zagrijavam na samom mjestu razgibavajuci sve zglobove i misice na tijelu. Mislim da kardio na samom pocetku treninga nije neophodan!
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:37
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Marine, brate, jesi to ti?
???
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2009 at 23:39
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Da zagrijati u smislu da ti se poveca temperatura tijela a ne da opicis pola sata po bikeu pa poslije ni nemas snage za rad s utezima. Ako bas zelis ubaciti bajs ili neki oblik kardia na pocetku - ubaci max š0min na samom pocetku iako ja to ni ne radim vec se samo zagrijavam na samom mjestu razgibavajuci sve zglobove i misice na tijelu. Mislim da kardio na samom pocetku treninga nije neophodan!
Nikad nisam trcao više od š5 minuta, al zapamtit cu to kad opet krenem u teretanu...

Možda mi je pogreška što ne uzimam nikakve suplemente?

Znam da se ništa ne može dobiti brzo, iako mi se 7 mjeseci cini puno.... al nema veze, to ce mi samo dat razlog da još više vježbam...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 08:44
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Ne bi te htio plašiti, ali prema ovim slikama, pogotovo drugoj slici, oblik prsa mi daje naslutiti nekakav blaži oblik ginekomastije jer koliko vidim sala toliko nema na tom dijelu a ipak je cudan oblik prsa.

A možda je ipak do slike


Ne bih rekao...prije bih rekao da se radi o nerazvijenim prsima.

Hm, razvijena prsa (masivna, velika, cvrsta na svakom dijelu), nerazvijena (sve obrnuto), ali kod ovog decka mi je cudno što se gornji i središnji dio prsa gotovo pa ravan dok je donji dio blago zaobljen i istaknut. Ne znam, pogledaj još jednom prvu sliku. Sa strane to izgleda donekle ok i neprimjetno, ali odnaprijeda je vidljivo.

Prvo što mi je palo na pamet bila je gyno, tj. neki blaži oblik što sam i istaknuo. Da je sve u redu vjerojatno se ne bih ni osvrnio na to.

A što se tice trbuha, upravo kako ti je mister g napisao
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 12:13
A na onoj trecoj slici?

Hvala na odgovorima; necu vas više muciti s ovakvim pitanjima.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 12:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  ali kod ovog decka mi je cudno što se gornji i središnji dio prsa gotovo pa ravan dok je donji dio blago zaobljen i istaknut. Ne znam, pogledaj još jednom prvu sliku. Sa strane to izgleda donekle ok i neprimjetno, ali odnaprijeda je vidljivo.

Prvo što mi je palo na pamet bila je gyno, tj. neki blaži oblik što sam i istaknuo. Da je sve u redu vjerojatno se ne bih ni osvrnio na to.


Možda jednostavno genetski uvjetovan oblik prsa.
Ne znam u kojem stadiju vježbanja je ovaj decko, ali upoznao sam nekoliko deckiju koji su na pocetku treniranja imali baš cudan oblik prsa (i ovakav gyno style, zato sam i provjeravao jel to Marin ) da bi se nakon nekog vremena u teretani to ispravilo.

(Još je zanimljivo da su neki od njih prije teretane trenirali razne sportove, pa cak i plivanje koje se smatra majkom za dobra prsa, ali tek su u teretani uspjeli nešto STVARNO ispraviti.)
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 12:57
Istina... cinjenica je da prije teretane nikad nisam radio na prsima, a nikad prije nisam ništa ni trenirao, tako da nije cudno.  A tijelo se ne može puno promijeniti u samo pola godine.....

Pokušat cu sad preko ljeta (kad ne idem u teretanu) svako jutro malo cucnjeva, sklekova i plivanje svaki dan da ostanem koliko-toliko o formi, a onda kasnije druga stvar.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 12:59
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Možda mi je pogreška što ne uzimam nikakve suplemente?


Ne trebaju ti suplementi da bi imao ravan trbuh i da bih se razvio.

Najbitnija je prehrana koju jedes svaki dan jer se sve na njoj bazira.

 

Edited by Mr G.
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2009 at 13:55
OK, hvala svima na pomoci. :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.