New Posts New Posts RSS Feed - moji postovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moji postovi

 Post Reply Post Reply
Author
musculus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musculus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moji postovi
    Posted: 04 Srpanj 2009 at 03:17
ne snalazim se baš najbolje na ovom forumu pa bi htio pitat jel postoji nacin da pratim određene teme, kao npr. teme u kojima sam nešto postao... to ima na svim forumima, a ovdije tu opciju nisam uspio naci... ovako mi je komplicirano ici tražit po svim kategorijama i dosjecat se što sam gdje napisao i jeli mi tko odgovorio...
nedostatak ove opcije me pomalo odvraca od ovog foruma...

ovo je bila i kritika i prijedlog i vapaj za pomoc, sve u jednom...
Back to Top
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 10:21
  Mene to isto malo zbunjuje
Al jednostavno poslje idem gledat sve teme ili pokušam zapamtit naslov teme koja me interesira/u kojoj sam postavio pianje

Recimo da koristim ovo prvo naj više....jer ovo drugo ljepo sam rekao da POKUšAM a NE da ZAPAMTIM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 10:32
  Opcija postoji i nalazi se na samom vrhu foruma, samo treba pažljivo gledati

Aktivne teme

Back to Top
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 11:34
  Nije to što musculus želi reci....
Nego tema u kojoj je jedan clan napisao post,tom clanu je "kuverta"(u ovom slucaju) druge boje od ostalih te on zna u kojoj je temi sudjelovao/odgovorio.

"Aktivne teme" su samo naj noviji postovi naci naj "friškiji".
On traži drugu stvar.
 

Edited by MaLiBarZu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 11:48
Znam da ste se možda navikli na neke opcije koje drugi forumi nude.
Mislim da je na našem forumu sve jasno i cisto.
Korištenje opcije "aktivne teme" omogucava lako korištenje foruma te pracenje "friških" tema.

Uskoro cemo upgrade-at forum pa se nadam da cemo i omoguciti da se mogu pratiti teme i po korisniku.

Ugodno postanje svima!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 14:40


"Aktivne teme" koristim vec mjesecima, i nemam nikakvih problema sa pretragom foruma.


Postane nepregledno samo ako postavim pitanje, dobijem odgovor, nema me na forumu mjesec dana, pa onda nešto tražim
Back to Top
musculus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musculus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 15:59
ma koristim i ja ovo s aktivnim temama, samo to nije to...

bilo bi puno jednostavnije da ima ona druga opcija... nekad nemam baš puno vremena da tražim svoje teme...

eto kad se stavi ta druga opcija, možda budem cešce nešto postao na forum... a inace jako volim forume...
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 20:17
  moglo be se stavit u profil recimo zadnjih 25 tema u kojima smo pisali
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 13:45
Hvala na prijedlozima!
Uskoro cemo upgrade-at forum i imati u vidu sve što je potrebno da bude dostupno.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
musculus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musculus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 12:12
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Hvala na prijedlozima!
Uskoro cemo upgrade-at forum i imati u vidu sve što je potrebno da bude dostupno.



hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.