New Posts New Posts RSS Feed - Prekomjerena tezina + dijabetes
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prekomjerena tezina + dijabetes

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
tasha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Location: Algeria
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2009 at 11:28

 pa sigurno da bi....

ali gle,svi smo mi ljudi takvi...nisam ni ja razmisljala tako o tome dok mi nije zagustilo....

svi mislimo to se dogadja drugome...i mislis si pa ima i debljih ljudi od mene pa kao nemaju problema s zdravljem...zapravo sami sebi mažemo oci.....

 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2009 at 15:13

 Problem je što je danas, uz hrpu izbora svakakve hrane i svakodnevnog hipnotiziranja razno raznim reklamama teško između sladoleda i posnog sira odabrat ono drugo.  A da ne spominjem izbezumljene poglede ljudi kad im negdje između njihova 2 zalogaja nekog sendvica, štrudle ili pizze pogled padne na tvoj tupperware pun mesa, povrca i salate . Al eto...šta se može. Ja sam se pomirila s tim da ako želim dobro izgledat, bit zdrava i dobro se osjecat, moram stisnut zube i papat zdravo i trenirat jako. Ako ne, ne moram, nitko me ne tjera osim mene same...ali onda nema plakanja kasnije.

Postat ce ti to tasha toliko normalno da neceš ni primjetit. Teško je ko vrag na pocetku. Nisam nikad imala takvu situaciju kao ti ali borim se cijeli život s kilama tako da sam svašta isprobala. Pustimo sad estetiku, zdravlje je na prvom mjestu, a i ti si prepremlada da biš ga vec tako rano uništila.

Zato hrabro do tih 80! Eto, imaš našu podršku  

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.