New Posts New Posts RSS Feed - Teretana + igra&#ššš;nica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana + igra&#ššš;nica

 Post Reply Post Reply
Author
dinamo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretana + igra&#ššš;nica
    Posted: 30 Sijecanj 2007 at 12:29

 postovanje,

neznam da li ste se susreli za ovim problemom:nekoliko puta smo zena i ja htjeli recimo na fitness,ali ne..,nemoze jer nemamo kam sa djetetom

da li ste se kad susreli sa tim problemom ,i ima li negdje u zagrebu teretana s djecjom igraonicom?

ak nema trazim partnera,bumo je otvorili

Back to Top
dinamo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2007 at 13:46
 pa kaj niko nema djece i nije se susrel s tim problemima?
smetao sam mnogima,djelovao previse samostalno. ja nemam svoju grupu koja me gura. Ja sam hrvat,zagrepcanin. Nemam nikakve zemljake jer mi zagrepcani nemamo nikoga.
NEMA PREDAJE
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 14:51
Probaj obavit trening dok ti je dijete u vrticu ili daj baki/djedi (ako su u blizini) na cuvanje na sat vremena.     
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 14:55
 ja idem na teretanu na jedno mjesto, draga ce uskoro na pilates ili nest' slicno na drugo, a klinci - baka, naravno.....
Back to Top
dinamo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 10:22

 kaj ak nema bake,a mogu samo pred i na vecer? grda situacija

ma bum ja otvoril teretanu s animacijom za djecu,hehehehe

smetao sam mnogima,djelovao previse samostalno. ja nemam svoju grupu koja me gura. Ja sam hrvat,zagrepcanin. Nemam nikakve zemljake jer mi zagrepcani nemamo nikoga.
NEMA PREDAJE
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.