New Posts New Posts RSS Feed - Vjezba nak&#ššš;n m&#ššš;n&#ššš;nukleoze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezba nak&#ššš;n m&#ššš;n&#ššš;nukleoze

 Post Reply Post Reply
Author
$iva$ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote $iva$ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezba nak&#ššš;n m&#ššš;n&#ššš;nukleoze
    Posted: 17 Lipanj 2009 at 18:53
  Pozz,

prije 2 mjeseca sam dobila mononukleozu, i sad je vec prosla medjutim htjela bih ovo ljeto intenzivno vjezbati i izgraditi misicnu masu, no trebala bih se jos pridrzavati MASNOCA-free . Moze li mi netko reci gdje mogu pronaci ili kome se obratiti za savjeti o toj posebnoj dijeti, ili sastavljanje iste,gdje bih izbjegavala masnoce, a opet unosila dovoljno proteina za oblikovanje tijela?


Hvala!!!!!!!
iva
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 20:07
Pa najbolje pitati doktora! 2 mjeseca nije puno, jer ponekad oporavak traje i do 6 mjeseci iako su glavni simptomi prošli. Isto i za intenzivno vježbanje, s obzirom da je i slezena cesto na udaru kod mono. Bolje pricekati još par mjeseci, nego se preforsirati pa da kasnije bude belaja.
Back to Top
$iva$ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote $iva$ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 21:04
  Hvala na odgovoru!

Pa mislila sam krenuti s vjezbanjem od š.7. tako da bi to vec bilo 3 mjeseca, a niti nisam imala simptome monon. vec samo 4 dana nateknutog limfnog cvora i dijagnosticiranu mon. Sva sreca, neka blaga, skoro da je nije niti bilo!
A i u periodu inkubacije sam aktivno vjezbala svaki dan dok mi se nije to desilo.
 

Edited by $iva$
iva
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.