New Posts New Posts RSS Feed - celulit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

celulit

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 19:01

Originally posted by tina90 tina90 wrote:

Originally posted by anne anne wrote:

 
ja vježbam redovito i pazim šta jedem ali se nikako u
potpunosti ne mogu riješit tog j...nog celulita,a pogotvo
otkad pijem i kontracepcijske,to je za poludit
više...!!!!!


odmažu puno, ha? moja se sestricna nenormalno puno
udebljala od njih!
 

ovisi kako kod koga... na meni se apsolutno ništa nije promijenilo od kad sam ih pocela pit - a i sve je stvar koje su pilule...

Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 19:05
Hmm,ta ti krema protiv celulita nema nikakvog ucinka,probala i uvjerila se!Evo nesto,zvuci suludo ali nista puno ne kosta,moja frendica imala puno celulita po trbuhu,bedrima,...Pocela sa vjezbom ali u nekim plastificiranim hlacicama.U njima se dosta znojila ali i dosta se sala istopilo,vidjela,uvjerila se,stvarno joj tijelo drugacije izgleda,nije vise kao sto kaze"celulitnjaca",sada ima ono malo.Trenira oko š0 mjeseci.
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 19:11
Lega,ona anticelulitna dijeta je ok ali onako jesti i normalno funkcionirati je tesko.Moj tempo zivota zahtzjeva ipak malo vise!!!!!!!
Back to Top
tina90 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 20:44
hm...ne znam što da ti kažem...

evo, citiram s jedne stranice:
''...Noge pak nipošto nemojte držati prekrižene jednu
preko druge, jer ta poza onemogucuje pravilan optok krvi
te tako potice ne samo nastajanje celulita nego i bolest
proširenih vena. Dakle, dok sjedite, držite nogu jednu
pokraj druge.''

uglavnom, evo pogledaj ovu stranicu, ima dosta savjeta za
celulit...ne samo za vježbanje....ima puno toga što
uzroju celulit...i vruca voda...i držanje tijela...
pogledaj!

http://www.coolinarika.com/clanak/celulit


Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 20:53
  jednoj mojoj frendici je krema uvelike pomogla..ma ne znam,vjerojatno zavisi od kreme do kreme...šta se tice prekriženih nogu i tih stvari uglavnom sve znam..inace,nemam ja problema s težinom,masnim tkivom ili sl....dapace..mislim da vecina od vas ima bar malo celulita,rijetke su takve koje ga eventualno genetski nemaju..a meni se stanje vjerojatno nece popravit dok god pijem pilule...MALA koje ti piješ??ja triquilar..prije sam jasmin al one mi nikako nisu pasale..ipak,estrogen je estrogen,a on je glavni krivac za celulit i nakupljanje tekucine u tijelu...
Back to Top
tina90 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 20:56
da, svakako...nema žene koja nema bar malo celulita! :) ako
ima koji izuzetak, ispricavam se!
selulit nemaju samo debele žene i najmršaviji ga mogu imat
jer on ne ovisi o debljini!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 21:40
Originally posted by tina90 tina90 wrote:

Dakle, dok sjedite, držite nogu jednu
pokraj druge.''


Potpis!


Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 21:58
Pa da,celulit nema samo deblja populacija,imaju ga skoro sve zene.Glavni krivac je brza hrana i slatkisi.Cigarete isto tako uzrokuju celulit,mada sam ja nepusac.Svugdje pise da se treba vise kretati,sta ja znam........Trebamo se potruditi i pobjediti!
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 22:41
naravno da to uvelike pomaže ali ne možeš ga istrijebit do kraja,ma nema šanse...ja studiram na kineziološkom faklutetu..dakle,ako se ja ne krecem e onda stvarno..al dobro,ipak sve u svemu ako se ne vidi jako onda to ipak nije neka tragedija..ipak.......ne znam koliko su efikasni ovi raznorazni kozmeticki tretmani koji danas postoje...
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 23:16
AH super,ti ces to rijesiti na svojim treninzima na faksu.Uz sve moguce vjezbe imate jos i ples a cula sam da on uvelike pomaze kod topljenja sala.Ja sam imala zelju na kineziologiju posto se bavim kosarkom i volim tjelesnu aktivnost,ali eto,zavrsila na matematici i racunarstvu.Sad trenutno radim na diplomskom,"bravo ja".Mozda bi bilo pametno da pocmemo malo sudjelovati na pilatesu,ipak cemo posttici rezultate!

Edited by anaa
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2009 at 14:19
  ah...ja sam vec polako apsolventica,gotovo je sa sportovima na faksu,još u 9mj moram odradit sportove na vodi i to je to..al treniram i dalje,onako za sebe..u teretani,ucim crobik,trcim..itd..sve pomalo..šta se tice plesa na faksu,njega sam imala na 3 godini al to ti je više bazirano na narodnim plesovima(što je užasno dosadno) i ima nešto sitno društvenih...ma bezveze...još aktivno treniraš košarku??
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2009 at 14:22
kosarka,super,obozavam kosarku.Veceras imam zakazan termin,no vec je malo teze igrati,u BIH je danas temperatura 38! 

Edited by Iluvatar
Back to Top
serena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote serena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2009 at 23:50
Borba protiv celulita na svim frontovima.
Prehrana, puno tekucine,tjelovježba,svakodnevno korištenje anticel. kreme (može i najeftinija- glavno da se maže),infracrvena sauna,manualna masaža,limfna drenaža.
To je moj recept,i pokazao se uspješnim.
Naravno ne š00 posto. Rezultati: nakon godinu i pol.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 00:09

Originally posted by serena serena wrote:

Borba protiv celulita na svim frontovima.
Prehrana, puno tekucine,tjelovježba,svakodnevno korištenje anticel. kreme (može i najeftinija- glavno da se maže),infracrvena sauna,manualna masaža,limfna drenaža.
To je moj recept,i pokazao se uspješnim.
Naravno ne š00 posto. Rezultati: nakon godinu i pol.
 

potpisujem, nije lako al je moguce

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 12:54

 Rucna masaža,pogotovo ona bolna tzv.anticelulitna ne djeluje protiv celulita,ustvari ga još može i pogoršati. Kreme dobro djeluju na napenjanje kože,ali ne postoji krema koja bi išla u takvu dubinu da djeluje na celulit! Dobra je limfna drenaža,crobna aktivnost,što manje slane i prerađene hrane,mnogo obicne vode,a od tretmana preporucujem LPG (kao i uvijek). S time da se ga da smanjiti sa svime time ali on u potpunosti nikad ne nestaje!

Nažalost!

Aut vincere,aut mori!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2009 at 16:21
Originally posted by carissima carissima wrote:

 Rucna masaža,pogotovo ona bolna tzv.anticelulitna ne djeluje protiv celulita,ustvari ga još može i pogoršati. Kreme dobro djeluju na napenjanje kože,ali ne postoji krema koja bi išla u takvu dubinu da djeluje na celulit! Dobra je limfna drenaža,crobna aktivnost,što manje slane i prerađene hrane,mnogo obicne vode,a od tretmana preporucujem LPG (kao i uvijek). S time da se ga da smanjiti sa svime time ali on u potpunosti nikad ne nestaje!

Nažalost!

 

Istina ali ne treba biti bolna. Dovoljno je da malo vremena odvojimo npr. nakon tuširanja i lagano masiramo same te dijelove. Ne može škoditi :). Bila sam i ja jednom na anticelulitnoj i nikad više, noge su mi 2 tjedna ljubicaste bile .

A što se krema tice, naravno da nijedna ne ide u takvu dubinu...da ljudi malo više znaju što je u biti celulit nebi ih sigurno s tolikom nadom kupovali misleci da je samo dovoljno namazat, uzet vrecicu cipsa i sjest pred tv ..ali ih je u suradnji sa svim ostalim naoružanjem dobro koristiti svakodnevno nakon tuširanja umjesto neke obicne kreme, cisto radi tog vanjskog efekta izglađivanja kože da sređujemo to i iznutra i izvana :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.