New Posts New Posts RSS Feed - Vježbanje + Mršavljenje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbanje + Mršavljenje!

 Post Reply Post Reply
Author
Pheonix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pheonix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbanje + Mršavljenje!
    Posted: 12 Lipanj 2009 at 18:38
Pozdrav svima !
Da krenem i laganim programom vjezbi i mrsavljenja, prvo pitanje eto odmah bi bilo moze li to ici zajedno!?
Jer iskreno htio bih se poboljsati maksimalno i steci misice i misicnu masu, no kako trenutno preovladava masna kod mene moram je se prvo rjesiti, e sada htio sam da mi netko ukratko opise ili da neki link ako ima, nesto gdje bi se to dvje dalo ukomponirati...
Viska imam dosta i zelim ga se rjesiti, a kako vec neko vrijeme se bavim fizickom aktivnoscu i nastojim jesti manje i uglavnom masniju hranu, zaista bi mi trebao neki dobar savjet, jer sam se upustio u to, samo sa osnovnim nacelima, a to su Manje hrane, vise vjezbe i sve postepeno... e sada kada je to postepeno zadovoljilo svoju granicu i kada sam stekao dovoljno kondicije da istrcim i do š0km na dan...
Zelio bih povecati intenzitet... samo nezanam cega i kojem smjeru pa sam htio da vidim sto bi ste vi rekli na to ?
Htio bih i do nutricionista otici da mi preporuci nesto, ali bih volio i da ovdje procitam nesto...
Isto tako ako znate neste, neke preparate, kreme ili slicno sto bi bilo djelotvorno na zatezanje koze, jer mislim da mi je i to dosta vazno i bitno, pa samo neke smjernice ... bio bih zahvalan

Edited by Pheonix
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 22:23
sad sma ti htio napisati nešto kratko.. no malo kasnije cu kad uhvatim vremena malo to lijepše i opširnije ;)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 22:54
  Ja cu kratko

FAQ
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 09:58
e da, imamo FAQ :D cooool

FAQ

FAQ

FAQ
:D
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 12:56
  Jel se FAQ cita FAKJU?
Back to Top
Pheonix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pheonix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 18:55
Ukratko. decki hvala na FAQ-u ili Fakju... kako god
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 19:01
  kako god da se citalo, ja sam ti dao fakju u najboljoj namjeri..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 19:55
Nema potrebe za lošom "intonacijom".
Pheonix citaj Mršavljenje
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 23:18
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Jel se FAQ cita FAKJU?



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.