New Posts New Posts RSS Feed - pitanje...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje...

 Post Reply Post Reply
Author
bodulka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bodulka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje...
    Posted: 29 Svibanj 2009 at 23:32
imam 72 kg trenutacno, i š7š-2 cm visine..žensko sam...u globalu, ma kako zvucalo, ne izgledam loše..cijeli život sam "jaca" i kad živiš s tim, navikneš se, i ti i drugi. međutim, prije š,5 godinu sam imala 65 kg. ne znam ni sama kako sam došla do toga, bez promjene prehrane, bez tjelovježbe..jedina stvar koja je bila drugacija je da je to period kada sam pila kontracepcijske pilule yasmin. da li je moguce da je to mršavljenje bilo posljedica pijenja pilula? uglavnom, sada sam pocela manje jesti, ujutro nestle fitness pahuljice, rucak normalno, a navecer voce ili nestle pahuljice. uz to vec 3 dana svakog dana hodam oko 6 kilometara, možda malo više. i, ako je moja vaga ispravna, vec sam skinula pola kilograma. Da li je od rekreacije dovoljno to hodanje ili je potrebno nešto više ukljuciti? inace, htjela bi smršaviti još samo 3-4 kg u sljedecih mjesec i pol dana.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2009 at 21:52
moguce je.. samo ovo kako se ti hraniš nije zdrava i izbalansirana prehrana!

p.s preporucam ogledalo kao mjerilo a ne brojke na vagi
Back to Top
bodulka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bodulka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2009 at 21:26
:-)hvala na odgovoru...znam da mi prehrana nije bog zna kakva ali, s obzirom na to da kad kuham nemam vremena kuhati sebi i starcima dva razlicita jela, a oni nemaju volje ;-) raditi to za mene, jedem što i oni! :-) A sada po ovom kišnom vremenu sam umjesto šetnje ubacila orbitrek 45 minuta na dan..pa cemo vidjeti..
a ti brojevi na vagi - ionako su netocni jer je ona u raspadu, ali barem vidim ima li pomaka
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.