New Posts New Posts RSS Feed - štovani - izrada plana prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

štovani - izrada plana prehrane

 Post Reply Post Reply
Author
amokos View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amokos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: štovani - izrada plana prehrane
    Posted: 26 Svibanj 2009 at 08:21
   Molim Vas da mi navedete kakve su mogucnosti placanj i koliko iznose cijene. Naime namjeravam smršaviti 35-40 kg kruškastog sam oblika, više mi se sve prihvaca na noge, a manje na gornj dio tijela. Inace sam epilepticar pod terapijom, pa neznam koje vježbe smijem koristiti u vidu EPI? U invalidskioj sam mirovini, pa me zanima postoje li za umirovljenike kakve pogodnosti placanja u povoljnijim uvjetima. Nikad nisam bila u teretanama, a time vas lijepo objasnite kakve sve mogucnosti vi pružate i što je sve potrebno uciniti naspram donekle gore navedenih mojih potreba vezanih uz EPI? Molim Vas da mi sve što je moguce detaljnije objasnite! Unaprijed zahvalna Anita
Anita Mokos
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2009 at 21:20
godine, visina i kilaža?

što vas zanima, program prehrane i treninga?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2009 at 21:41
Originally posted by amokos amokos wrote:

Molim Vas da mi navedete kakve su mogucnosti placanj i koliko iznose cijene.


"znanje mora biti besplatno"

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 16:04
To i mene zanima. Definitivno mi treba plan prehrane... Plan vježbanja vec imam (trener u teretani se pobrinuo za to), a nikako da odem nutricionistu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 00:46

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

To i mene zanima. Definitivno mi treba plan prehrane... Plan vježbanja vec imam (trener u teretani se pobrinuo za to), a nikako da odem nutricionistu.
 

Illy nutricionist š

Illy nutricionist 2

Zoki nutricionist

ovo su ti jedini nutricionisti koji ti trebaju

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 00:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

To i mene zanima. Definitivno mi treba plan prehrane... Plan vježbanja vec imam (trener u teretani se pobrinuo za to), a nikako da odem nutricionistu.
 


Illy nutricionist š


Illy nutricionist 2


Zoki nutricionist


ovo su ti jedini nutricionisti koji ti trebaju


 



Hvala ti... Pogledat cu i procitat sve savjete
Inace, zašto me strah poceti tako se hraniti? cisto iz razloga jer sam godinama mucila svoje tijelo gladovanjem, prežderavanjem, dijetama i kojekakvim drugim stvarima. Pa si mislim da cu se udebljati... A i sama si rekla sve o jo - jo efektu, tako da... Ne želim vratiti kile, ali moram poceti normalnije jesti.
Zato bi htjela otici nutricionistu, ispricati mu moju pricu, pa da mi na temelju toga kaže kad trebam jesti i koliko toga trebam jesti. Eto.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 01:14

 Strah te je, i nisi jedina. Taj glupi strah su nam nabili raznorazni mitovi u kojima je gladovanje jedini nacin da smršavimo i ostanemo mršavi - pogledaj malo sve te dijete - ko može stalno tako jesti i ne biti isfrustriran?

Ja te razumijem jer sam i sama prošla svoju muku i dan danas vucem njene preostale korijene :) Ono, želim trenirat ko manijak i  dobit malo mišicne mase ali se i dalje držim brokulica, karfiola i ekipe , nikako da odvalim neki pošten obrok hehe.

Prošla sam svakakve faze...od zabrane svega slatkog nekih pola godine (posljedica --> rušenje u nesvijest), pa nejedenja poslije š7 h (pa š8, pa š9  - posljedica --> brojanje ovcica, stado po stado da zaspim od gladi i kruljenja) pa one neke magicne juhe od povrca ( ne mogu se sjetit sad kako se zvala ta dijeta) koja se jela cijeli dan i ništa drugo osim nje - posljedica --> nakon 2 dana po noci su me prale takve paranoje da sam se tu definitivno osvijestila i prekinula s takvim glupostima...velika posljedica --> mišicna masa 0 bodova - rezultat --> ispuhani balon

Neceš vratiti kile ako vježbaš i kontroliraš kolicinu, vrstu i vrijeme unosa hrane. Kada skombiniraš sve to, nemaš straha, vjeruj mi. Samo procitaj ove linkove i malo prošvrljaj po temama - ne sumnjam da ceš moc i bez pomoci sastavit jedan dobar i kvalitetan jelovnik.

Sjeti se samo da bi mnogi ljudi dali sve da imaju takav izbor hrane kao mi - a i od svega straha oko nas što nam ga tresu na glavu pa još nam samo strah od hrane fali  Samo se opusti...i uci

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.