New Posts New Posts RSS Feed - Savjet - višak kože?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet - višak kože?

 Post Reply Post Reply
Author
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet - višak kože?
    Posted: 21 Svibanj 2009 at 08:58

 Pozdrav,

trebam pomoc, ali ne oko mrsanja, nego oko posljedica velikog mrsanja, naime prije tacno tri mjeseca sam imao šš5kg i shavtio da tako ne moze vise, totalno sam projenio ishranu, idem 3 puta sedmicno u teretanu gdje kombiniram š,5h kardio trening i š,5h Body Building, sve u svemu sada tezim 89kg na visinu od š84cm. Prilicno sam zadovoljan trudom, ali posto sam prilicno brzo smrsao imam problem sa trbuhom, gornji dio je OK, ali donji dio je otegnuo i totalno je "mlitav", trener kaze da imam viska koze radi brzog mrsanja i treba vremena da se koza povuce. Redovno radim trbusnjake(kose i ravne i dizanje nogu) i prilicno sam zadovoljan misicima. Da li neko ima savjet kako se rijesiti ovog viska koze?

Unaprijed zahvaljujem. ;)

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 09:54
Originally posted by BorG BorG wrote:

 Pozdrav,

trebam pomoc, ali ne oko mrsanja, nego oko posljedica velikog mrsanja, naime prije tacno tri mjeseca sam imao šš5kg i shavtio da tako ne moze vise, totalno sam projenio ishranu, idem 3 puta sedmicno u teretanu gdje kombiniram š,5h kardio trening i š,5h Body Building, sve u svemu sada tezim 89kg na visinu od š84cm. Prilicno sam zadovoljan trudom, ali posto sam prilicno brzo smrsao imam problem sa trbuhom, gornji dio je OK, ali donji dio je otegnuo i totalno je "mlitav", trener kaze da imam viska koze radi brzog mrsanja i treba vremena da se koza povuce. Redovno radim trbusnjake(kose i ravne i dizanje nogu) i prilicno sam zadovoljan misicima. Da li neko ima savjet kako se rijesiti ovog viska koze?

Unaprijed zahvaljujem. ;)


cak i da netko zna, sumnjam da ceš dobiti dobar savjet džabe jer to je stvarno no.š problem kod mršavljenja.
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 09:56
Imam i ja viška kože radi istog, možeš samo maksimalno zategnuti vježbanjem, ali koža cu uvik tu biti
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 10:09
Evo još jedne sa istim problemom

Moj višak je na bedrima, grozno mi izgleda, kolko god da vježbam još je sve nekako mekano i stvarno ružno za vidjet
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 14:05
Mislim da se to jedino može ekstremnim mjerama skroz srediti (ukloniti) - kirurg 
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 14:41
-ja bih bio zadovoljan što sam tako puno smršavio , samo dalje vježbaj
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2009 at 15:28
Jesam, zadovoljan sam i prezadovoljan, i vjezbam redovno, dosta pojacanim tempom (2000Kcal na steperu za cca 60min), al mi malo ruzno ovaj trbuh, al eto rece mi trener da ce se povuc, samo dosta sporo i moram jos ubrzat metabolizam da se stanice koze brze obnavljaju, tako mi rece...

Znaci vi nemate neko posebno rijesenje, nista drzat cemo se zdrave prehrane i vjezbanja... svejedno, hvala svima ;)

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2009 at 19:33
koža koja ostaje kod prebrzog gubljenja masnog tkiva s ne može smanjiti sama nakon toga

moguce ju je ukloniti samo kirurškim putem

jedia druga opcija koja mi padsa na pamet dobiti toliko mišica da popune mjesto nekadašnejg masnog tkiva - to je za vecinu nemoguce pogotovo kad se radi o koži na podrucju trbuha
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.