New Posts New Posts RSS Feed - Jel&#š46; ovo ok?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jel&#š46; ovo ok?

 Post Reply Post Reply
Author
Arwen View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arwen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jel&#š46; ovo ok?
    Posted: 25 Sijecanj 2007 at 19:55

  Ako mozete dati savjet/komentar

Trebala bih skinuti 4-5 kg, ali ne mogu se natjerati i pratiti bilo koju od dijeta( UN, Atkins, itd.). Zbog posla dugo sjedim i nemam vremena za fitness u nekom centru, pa sam odlucila raditi vjezbe za trbuh, noge itd. doma + voziti sobni bicikl. E sad, ne bih izbacivala potpuno neke namirnice pa evo do kakvog plana sam dosla, a vi recite jel' ok i moze li se uz to smrsati.

Dorucak: voce ( jabuka, mandarine, kruska), integralno pecivo (sa salamom i snitom gaude), jogurt ( onaj tekuci od dukata).

 

Rucak: tu sam odlucila jesti sve, ali u manjim kolicinima, npr. piletina i karfiol, ili krumpir, naravno salate, spagete, njoke koji put itd.

 

Vecera: jedan jogurt, ili neko voce ili sir ( npr. mozzarella)

 

što mislite

 

Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 21:24
 Ja bi osobno izbacila salamu...pa i gaudu...radje svjezi sir namazan na int pecivo... za rucak ne jedi puno kruha...i manje preljeva...npr preko tih njoka koje bi jela...
karmen
Back to Top
Arwen View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arwen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 22:16

  Hvala na odgovoru

Za rucak ne jedem inace kruh, ali njokeAli probat cu kombinirati neko meso i povrce umjesto njih....

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 12:35

Mislim da ti treba vise obroka u danu. 3 obroka je pre malo. Trebala bi preci na nekih 5 manjih obroka. Znam da je zbog posla malo otezano, ali napravi si doma nesto za jesti pa ponesi na posao ili tako nesto.

I ja bi izbacila salamu!

 

 

Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 14:22

 ma jedi zdravo u manjin kolicinama al cesce i dopusti tijelu da ti probavi hranu...

E i pij dosta tekucine

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 14:23
 JustMe jel ti jedes njoke? Jesu li oni po tvojoj definiciji zdravoga pogodna hrana?
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Arwen View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arwen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 14:45

  Petra,hvala na savjetu da povecam broj obroka. To mi je isto vec savjetovala jedna osoba pa cu se toga i pridrzavati .

Conan, jedina stvar koju izgleda pravilno konzumiram oduvijek je voda Pijem je stvarno dosta....dobro je dok u istoj kolicini ne pocnem konzumirati vino ili pivo

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 16:21

 Povecaj obroke i to tako da smanjis ove sto si ti planirala, a izmedu ubaci neku jabuku ili jogurt.

Ja bih izbacila salamu, goudu, krumpir (osim ako nije kuhani), spagete i njoke definitivno.  Bolje bi ti bilo da jedes integralni kruh uz rucak nego njoke.

Back to Top
koip View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote koip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2007 at 13:09
  ja bi ti preporucio recimo tunu, crni ili kukuruzni kruh, samo bjelanjci i piletina :
Uz takvu prehranu i trening sam skinuo 5 kg u 3 mjeseca postepeno


Edited by koip
koip
Back to Top
Firesky View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Firesky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 03:32

 ljudi ovdje savjetuju da se ne jede salama a savjetuju da pije jogurt...  

neka mi netko ko misli da je dovoljno obrazovan objasni zasto salama (u tim kolicinama) ne?; a zasto jogurt (u tim kolicinama) da????



Edited by Firesky
...when the sky are burning...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.