New Posts New Posts RSS Feed - Kada nak&#ššš;n treninga uzeti whey?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kada nak&#ššš;n treninga uzeti whey?

 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:02
Po meni i po nekoj logici whey je najbolje uzet prije spavanja jer tada ce najbolje poslužiti svojoj svrsi...

Isto tako ne pada mi na pamet da uz whey uzimam neke brze šecere a da se suzdržavam od slatkiša poput cokolade... gdje mi je tu logika...

zato posle treninga ja uzmem fino nešto lagano pojedem, zasladim necim slatkim i onda nakon nekih pola sata popijem whey... koliko sam upucen u whey-u ionako vec ima tih šecera...

mozda griješim, ne znam


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 14:40

Originally posted by zilla zilla wrote:

Po meni i po nekoj logici whey je najbolje uzet prije spavanja jer tada ce najbolje poslužiti svojoj svrsi...

Isto tako ne pada mi na pamet da uz whey uzimam neke brze šecere a da se suzdržavam od slatkiša poput cokolade... gdje mi je tu logika...

zato posle treninga ja uzmem fino nešto lagano pojedem, zasladim necim slatkim i onda nakon nekih pola sata popijem whey... koliko sam upucen u whey-u ionako vec ima tih šecera...

mozda griješim, ne znam


 

bravo,samo tako nastavi.jesi razmislja da neki prirucnik ili knjigu o tome napises da podjelis svoje znanje

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 10:30
Originally posted by zilla zilla wrote:

Po meni i po nekoj logici whey je najbolje uzet prije spavanja jer tada ce najbolje poslužiti svojoj svrsi...

Isto tako ne pada mi na pamet da uz whey uzimam neke brze šecere a da se suzdržavam od slatkiša poput cokolade... gdje mi je tu logika...

zato posle treninga ja uzmem fino nešto lagano pojedem, zasladim necim slatkim i onda nakon nekih pola sata popijem whey... koliko sam upucen u whey-u ionako vec ima tih šecera...

mozda griješim, ne znam




Svaka cast majstore, poslušaj zmaja i napiši neki prirucnik "moje mišljenje o wheyu", bravo


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:12
Originally posted by zilla zilla wrote:

Po meni i po nekoj logici whey je najbolje uzet prije spavanja jer tada ce najbolje poslužiti svojoj svrsi... Isto tako ne pada mi na pamet da uz whey uzimam neke brze šecere a da se suzdržavam od slatkiša poput cokolade... gdje mi je tu logika... zato posle treninga ja uzmem fino nešto lagano pojedem, zasladim necim slatkim i onda nakon nekih pola sata popijem whey... koliko sam upucen u whey-u ionako vec ima tih šecera... mozda griješim, ne znam


Griješiš, i to u više stvari

Ukratko:

Whey je pre brz u resorpciji za prije spavanja

Kao drugo.. što radiš poslje treninga je kirvo.. ništa katastrofalno i što ce ti usporiti napredak neznam kako ili nešto, ali da ima smisla nekog prevelikog, nema
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.