New Posts New Posts RSS Feed - Struk
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Struk

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2009 at 11:49
Originally posted by ewie ewie wrote:

Vi govorite što ocete, ja mislim da ima nešto u tome, zašto se sve ispravlja u djetinjstvu (zubi, stopala, kicma i sl.)... Dite u razvoju se može "modelirati" 

wuhu vidi ti kolegicu
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2009 at 16:45
  hula hop je odlicna stvar za trbuh!!!!

Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2009 at 16:48
  i btw....košarka ne dodaje nikve cm šta je vama...kosti nisu podložne produženju pod utjecajem niti košarke niti bilo kakve fizicke aktivnosti..to su bapske gluposti...visina je prvenstveno genetski uvjetovana!!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2009 at 22:39
Originally posted by anne anne wrote:

 
i btw....košarka ne dodaje nikve cm šta je vama...kosti nisu podložne produženju pod utjecajem niti košarke niti bilo kakve fizicke aktivnosti..to su bapske gluposti...visina je prvenstveno genetski uvjetovana!!!


ajde neko pametan ovdje
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2009 at 09:30
  hvala hvala..
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2009 at 13:04
Nisam mislila da igranje košarke dodaje cm, nego da možda potice na nekakav rast kostiju, ali dobro ja sam glupa, inace se inteligencija super procjenjuje priko foruma 

Baš vam zavidim, e da mi je bit pametna ko vi, što bi dala
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2009 at 16:12
  ajd ewie nemoj se ljutit...ma dosta ljudi ima takve zablude...bilo kakva fizicka aktivnost naravno pozitivno djeluje na naš organizam pa tako i na mišicno-koštani sustav...svaki sport drugacije oblikuje tijelo i vrlo cesto se može na temelju samo fizickog izgleda pretpostaviti cime se neki covjek bavi...ali ipak na samo produženje kostiju ipak ne djeluje..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 10:03
a mogu ja onda radit zgibove sa utezima ovjesenim da narastem???
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.