New Posts New Posts RSS Feed - A koje casopise citate / pratite?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

A koje casopise citate / pratite?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 13:55
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Jeste culi do sada za casopis "Zdrav život" i citate li ga?

Evo linka za pogledati malo više...
MojMag - Zdrav Život



košta:š2kn - kupuje li ga tko od FITovaca?
Ja do jucer nisam znao da postoji..
   


zoki jel citas tenu i moju istinu

saljim se... malo.. nisam nikad vidjela taj... inace ljepota&zdravlje svakako, 9 kuna , strava... j
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 16:03
Ja nemam želudac za casopise. cak i kod frizera furam svoju knjigu da ne listam ono tamo.

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 22:37
Ja ne citam nista sto je printano, hehe. Nit imam zivaca nit mi se daju novci za nesto sto mogu saznat i za Dž. Samo internet i PDF
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 14:44
Originally posted by Furai Furai wrote:

Ja ne citam nista sto je printano, hehe. Nit imam zivaca nit mi se daju novci za nesto sto mogu saznat i za Dž. Samo internet i PDF


Ti si ful fokusiran na Internet. Jel to tako vec duže vrijeme ili?
što ti nije gušt po ljeti se negdje izvalit i listat magazin neki uz sok / kavu.. ili na plaži..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 17:37
A nije to fokusirano, nego jednostavno malo po malo, pa skuzis da ne kupujes vise nista. Prije sam znao kupit EVO, Men's Health, ali sad i to skidam sa neta... A kad sam u bircu, u pravilu sam tamo sa ekipom ili sa curkom nekom, tak da ono, ni ne trebaju mi. A jako je rijetko da se nadjem u situaciji da sam sjedim u kaficu. Tak da ono, nema nikakvog fokusa, nego samo skuzis da se sve vise i vise oslanjas na net...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 18:29
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Ja ne citam nista sto je printano, hehe. Nit imam zivaca nit mi se daju novci za nesto sto mogu saznat i za Dž. Samo internet i PDF


Ti si ful fokusiran na Internet. Jel to tako vec duže vrijeme ili?
što ti nije gušt po ljeti se negdje izvalit i listat magazin neki uz sok / kavu.. ili na plaži..
 

Meni je bio guššt....do onog trena dok magazini i casopisi nisu postali reklama....do reklame...a cijene otišle na plafon...tema is teme uvijek i nanovo prožvakana na isti ili malo drugaciji nacin....sve do jednog savjeti kako što prije potrošiti što više para....
Listala sam nedavno jedan dobar casopis...samo se ne mogu sjetiti kako se zove....zapisala negdje....neki buisness news...uglavnom..štosan....

Inace sam znala kad idem na put kupiti casopis...sad se držim knjiga i mp4 playera.... ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 23:24
Osobno kupujem samo Lider - to je to od casopisa.

Istina, ljudi, u pravu ste.
S našim postupcima (koji su normalni), tiskovna industrija tone i samo je pitanje kada ce ostati samo par magazina... Novine nisam kupio valjda godinu dana..

Internet nam je sasvim dovoljan.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.