New Posts New Posts RSS Feed - Problemi sa spavanjem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problemi sa spavanjem

 Post Reply Post Reply
Author
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problemi sa spavanjem
    Posted: 27 Travanj 2009 at 15:38
Evo kao što sam rekla imam problema sa spavanjem, ne sad pretjerano, ali mi se cesto dogodi da 4-5 sati ne mogu zaspat, jutros sam zadnji put oko 4 pogledala na sat... A sigurno jednom - dvaput tjedno po š,2 sat nemogu zaspat.... Sve mi smeta, u totalnom mraku spavam ali jbg, kad stres radi svoje....

Našla sam da kamilica pomaže isto kao i par kapljice etericnog ulja na jastuk... Nisam ništa drugo našla... Je li imate kakav "prirodni" savjet za lakše spavanje?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 16:15
Prelistaj ovu temu: Nesanica

Moje mišljenje: pretreniranost. Treba ti malo odmora, opuštanja ..
Uzmi tjedan dana predaha i uživaj u nekim stvarima u kojima do sada nisi. šetanje, druženje s frendicama i sl.. Mislim da ceš tako smanjiti stres i lakše spavati.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 16:43
Fala na savjetima! Uopce nisam našla ovu temu 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2009 at 19:58
  možda imaš nesanicu ako kardio radiš predvecer!( i ovo kaj zoki veli-radi pretreniranosti)
tako je i meni bilo kada sam išla trcati oko š9.30,a u 6 sam se morala buditi za jutarnji kardio

caj je u svakom slucaju dobro rješenje.
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2009 at 10:53
Veceras je vec bilo bolje iako, radi spleta okolnosti sam spavala kod frendova, legla u 3, morala se dizat u 7, ali sam bar odma zaspala 

Veceras idem u 8 lec
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.