New Posts New Posts RSS Feed - Zbunjena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zbunjena

 Post Reply Post Reply
Author
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zbunjena
    Posted: 20 Travanj 2009 at 10:21
Mislim znam da vaga nije mjerilo izgleda ali ne kužim!! Nisam povecala unos hrane u zadnjih tjedan dana, a radim ujutro lagani cardio natašte cca 40 min i popodne ancrobno (nekad) i opet crobno cca 40 min (možda sam 4 puta zadnji tjedan popodne)...

A vaga je poludila!! Skocila mi kilaža za 2 kg , a trbuh mi npr. nikad ravniji nije bio, a nisam povecala ancrobni!!!

Kako vi to objašnavate??

P.s. valjda je na dobrom mistu tema
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 10:55
Ništa cudno ewie 

Zato se i s razlogom kaže da je ogledalo najbolje mjerilo. To što si skocila 2kg vjerojatno je samo navucena voda.

I da, nemoj se žalit za 2kg!

Netko je skocio dobranih 7kg u zadnjih š0ak dana...
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 11:05
  

Ti si muško, na tebi to sigurno super izgleda

Aj dobro, malo si me utješio
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 11:09
Originally posted by ewie ewie wrote:

  

Ti si muško, na tebi to sigurno super izgleda


Vraga, sve mi ode u bokove i donji dio stomaka
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 12:11
  

A taj dojnji dio stomaka mislim da je svima problem.... Tek sam ga se zadnjih par tjedana u potpunosti riješila!!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 15:05
Originally posted by ewie ewie wrote:

Mislim znam da vaga nije mjerilo izgleda ali ne kužim!! Nisam povecala unos hrane u zadnjih tjedan dana, a radim ujutro lagani cardio natašte cca 40 min i popodne ancrobno (nekad) i opet crobno cca 40 min (možda sam 4 puta zadnji tjedan popodne)...

A vaga je poludila!! Skocila mi kilaža za 2 kg , a trbuh mi npr. nikad ravniji nije bio, a nisam povecala ancrobni!!!

Kako vi to objašnavate??

P.s. valjda je na dobrom mistu tema

hej! samo mi neš nije jasno-jel redovito radiš taj crobni popodne?
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 18:29
U zadnje vrime da, ali inace imam samo š crobni dnevno, kako stignem, nekad natašte nekad cca 2 sata posli rucka 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 18:38
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Netko je skocio dobranih 7kg u zadnjih š0ak dana...


eh da je meni poskociti 7kg u š0 dana
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 20:35
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Netko je skocio dobranih 7kg u zadnjih š0ak dana...


eh da je meni poskociti 7kg u š0 dana

Vjeruj mi, ne želiš mi biti na mjestu

Sad me ceka hrpetina kardia, P+UH obrok sam ujutro, a ostale obroke moram živit na P+M. Moram li reci da sam zbog smanjenja Uh-a našao nov nacin za najest se do kraja, a to su bjelancevine u svakom obliku, i to puno, puno njih.

Recimo danas mlatnio 3 srednje velike šnicle, š00g abc sirnog namaza, 250g posnog, hrpetinu kikirikija i ostao onak, taman sit, al kontam si da bi mogao više samo što nisam htio bit pohlepan ode ja u bankrot ak ovak nastavim...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 22:51
  A joj...Thorn...;))) I ja imam hrpe cardia koje moram uvesti....a ne jedem ovoliko u par dana;)) Hehehe
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.