New Posts New Posts RSS Feed - program za pocetnike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

program za pocetnike

 Post Reply Post Reply
Author
armin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote armin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: program za pocetnike
    Posted: 19 Travanj 2009 at 12:50
pozdrav svima !
imam mali problemcic... nova sam u teretani i ima li tko kakav dobar savijet za nas pocetnike? nije mi u interesu izgubiti kile, samo ojacati sve mišice s naglaskom na leđne i prsne. problem je u tome sto sastavljanje programa dođe minimalno 200 kn, a ja se sama ne snalazim dobro sa tim spravama. pa ako ima koja dobra duša, neki profic koji me može uputiti, bila bih jako zahvalna...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 17:53
super mi je to kako je za dobar program teško odvojiti 200 dok se u isto vrijeme puno više novaca odvaja za nepotrebne stvari i koje definitvno manje vrijede

p.s nemam nekakve šablone programa tako d ati ne mogu pomoci baš sad.. no ako ti je toliko žao dati novce, potraži malo po ovoj stranici, ima dobrih stvari, znam (ako ti je problem iscitavati engleske stranice)
Back to Top
Chivas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chivas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 19:18
  pa bas zato se i program sastavlja osobno

jer osoba kojia ti slaze mora znat kako izgledas,moras mu rec tocne ciljeve i on sam prosudid u kojoj si fazi.Mora utvrdit dosta sitnih stvari koje mogu utjecat na tvoj cjelokupni rezim.ako pak ne zelis se drzat ishrane,treninga i suplementacije kako spada,e onda trazi po netu opcenito nesto

Inace ako ti to cak i radi pro osoba onda je to i malo para.
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 20:22
Meni je dragi za š00 kn više od cijene teretane dobia program i ful je zadovoljan
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 23:21
Originally posted by armin armin wrote:

pozdrav svima !
imam mali problemcic... nova sam u teretani i ima li tko kakav dobar savijet za nas pocetnike? nije mi u interesu izgubiti kile, samo ojacati sve mišice s naglaskom na leđne i prsne. problem je u tome sto sastavljanje programa dođe minimalno 200 kn, a ja se sama ne snalazim dobro sa tim spravama. pa ako ima koja dobra duša, neki profic koji me može uputiti, bila bih jako zahvalna...


Eh...da si samo malo htjela potraziti po webu...nemoj da ti bude tesko.

Pocetnicki program treninga za zene šdio.


Back to Top
joszde View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joszde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2009 at 20:03
 pozdrav svima ja sam nova i ocajna imala sam nekih zdravstvenih problema,pa sam nakupila dosta kg,koji kad me netko vidi nitko mi nebi dao toliko ,imam dosta mišica,bila sam na raznim djetama gdje sam se užasno patila i gladovala i da ne nabrajam više su išli centimetri nego kg,moj problem je sljedeci krenula bi u teretanu ili fitnes,neznam ne kužim se u to jer nisam nikada bila pa me zanima da li ja mogu se uclaniti u teretanu jer mogu vježbati sama ili moram ici po tom nekom programu,stanujem u zg.u Rudešu pa ako netko zna nešto u blizini,najviše me brine taj višak kg,jer planiram trudnocu a bila bi zadovoljna kada bi skinula š5-20kg,i koje bi mi vježbe preporucili za skidanje s obzirom da na nogama na listovima imam mišice kao neki nogometaš molim vas da mi pomognete hvala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.