New Posts New Posts RSS Feed - Skepticni ljudi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skepticni ljudi

 Post Reply Post Reply
Author
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skepticni ljudi
    Posted: 04 Travanj 2009 at 19:44
Ajme kako ih ne volim!!
Na jednom drugom forumu pita cura kako da smršavi zdravo i ja njoj podilim brdo savjeta, dam joj neke linkove sa clanaka na ovoj stranici, ful se potrutim...

A ona... Da zašto ja njoj govorim da radi 2-3 put tjedno uz cardio na spravama, da bi na pocetku tribalo samo crobno...
Da je grozno što decki piju onaj neki prah cudni itd...


I na kraju kaže: "Ajmo mi pricekat nekog strucnijeg"

Odsad cu šutit

Bar me vi tu razumite
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2009 at 21:42
  debeljuškasta bi se jeb... a da ne uđe!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2009 at 21:55


A jesi lud
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 02:59
  Nije loše bit skeptik ponekad i s razlogom, jer da nije tako vec bi velika vecina nas cinila gomile krivih i nepotrebnih stvari. Ono cime se ta cura koristi su predrasude i neznanje.
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 10:36
Ma da imaš pravo, ali ono: Ko ce mi pomoc?? Pa da bi na kraju rekla - amo pricekat nekog strucnijeg  i još sam joj dala linkove, da ih je kao prvo uopce procitala, ne bi to na kraju rekla to što je rekla, nego se nije trudila ni procitati... 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 11:51
Originally posted by ewie ewie wrote:

Ma da imaš pravo, ali ono: Ko ce mi pomoc?? Pa da bi na kraju rekla - amo pricekat nekog strucnijeg  i još sam joj dala linkove, da ih je kao prvo uopce procitala, ne bi to na kraju rekla to što je rekla, nego se nije trudila ni procitati... 

A što drugo reci - tipicna narrow minded jedinka koja ocekuje promjenu izgleda po duhu svetom. Njoj trebaju tvrdokorne molitve i herbalife, drugo je samo gubitak vremena.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 11:53
Originally posted by ewie ewie wrote:

<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">Ma da imaš pravo, ali ono: Ko ce mi pomoc?? Pa da bi na kraju rekla - amo pricekat nekog strucnijeg  i još sam joj dala linkove, da ih je kao prvo uopce procitala, ne bi to na kraju rekla to što je rekla, nego se nije trudila ni procitati... </span>


glupa kuja
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 12:40
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 00:06
  ewie brate, sorry što offtopicarim, imal' tvojih slika igdje na forumu?
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 09:53
Pa nema.... još 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 11:34
Originally posted by Lega Lega wrote:

  debeljuškasta bi se jeb... a da ne uđe!



 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.