New Posts New Posts RSS Feed - FAQ
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FAQ

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FAQ
    Posted: 01 Travanj 2009 at 11:29
Kao što vidite postavili smo novi podforum na sami pocetak - Intro .
Izbrisali smo podforum Journal, backup-irali smo sve bitne postove tamo tako da ako ce netko od fitovaca htjeti svoje postove, lako ih dobije.

Dodali smo FAQ u kojem smo za sada objavili FAQ za prehranu te namjeravamo do kraja tjedan postaviti FAQ za vježbanje te suplementaciju.

Dio FAQa za prehranu je napisao Illuvatar te mu zahvaljujemo na tome.


Ocekujte uskoro nove FAQove te ocekujemo vaše komentare / prijedloge na tu temu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2009 at 11:42
 
Back to Top
Fitness.com.hr View Drop Down
Admin na usluzi ;)
Admin na usluzi ;)
Avatar

Joined: 08 Listopad 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fitness.com.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2009 at 19:03
Dodan je FAQ za vježbanje. Sve FAQove cemo s vremenom nadopunjavati i update-ati.
Ovo su možemo reci - light verzije.

Sad kada bilo koji padobranac sleti na forum pitanjem - što da radim, hocu smršaviti - imate napokon link na FAQ gdje ga lagano i "nježno" preusmjerite.

Nakon što pocetnici procitaju osnovne informacije, tek tada možemo personalizirano pristupiti određenom pitanju odnosno forumašu.

Mislim da je to ok.
Budi fit!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2009 at 01:15
Originally posted by Fitness.com.hr Fitness.com.hr wrote:


Sad kada bilo koji padobranac sleti na forum pitanjem - što da radim, hocu smršaviti - imate napokon link na FAQ gdje ga lagano i "nježno" preusmjerite.

Nakon što pocetnici procitaju osnovne informacije, tek tada možemo personalizirano pristupiti određenom pitanju odnosno forumašu.

Mislim da je to ok.


slažem se, mislim da je to smisao svega
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2009 at 23:07
što mislite o tome da best buy suplementi idu u faq za suplemente, nije to self promotion koliko mislim da je ispalo razumljivo za pocetnike

p.s nema na cemu, u vezi FAQ-a za prehranu, zadovoljstvo mi je ako mogu pomoci ž

najbolje bi bilo kad bi se drugi izjasnili :P ili u nekakav drugi prijedlog

Edited by Iluvatar
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2009 at 23:24
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

što mislite o tome da best buy suplementi idu u faq za suplemente, nije to self promotion koliko mislim da je ispalo razumljivo za pocetnike


Definitivno cemo razmotriti tu opciju. ;)
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2009 at 12:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

što mislite o tome da best buy suplementi idu u faq za suplemente, nije to self promotion koliko mislim da je ispalo razumljivo za pocetnike





Legendo!

Ovog illya treba stavit za moderatora
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2009 at 20:16
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

što mislite o tome da best buy suplementi idu u faq za suplemente, nije to self promotion koliko mislim da je ispalo razumljivo za pocetnike

Legendo!Ovog illya treba stavit za moderatora






a jbg, kad imam jako puno volje da jednom radim ono što volim
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2009 at 20:50
Ajde Zoki, vidiš da mu je to životni san  
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 11:22
Originally posted by ewie ewie wrote:

<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">Ajde Zoki, vidiš da mu je to životni san  </span>


baš me moraš, ha?

Edited by Iluvatar
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 11:40
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


a jbg, kad imam jako puno slobodnog vremena da jednom radim ono što volim

E ovako je vec bolje



Sorry, morao sam
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2009 at 11:58
to je to, malo se na šališ s njima i ond ameznaju granice

ccc
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2009 at 11:12
Dodan je pocetnicki trening za muškarce i žene u FAQ.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 16:26
NE znam da li ste primjetili, no dodali smo"FAQ - Dodaci prehrani" u FIT FAQ podforum.   

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
markec88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markec88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 13:16
Stvarno se vidi da se ekipa potrudila i svaka vam cast... FAQ vjerujem da bolji ne možete nac i iznenadilo me info o treninzima i suplementima. Prva liga. samo tako nastavite
 
samo me muci jedna stvar i tu mislim da ste pogriješili. Napisali ste u FAQ-u da se važno zagrijat i rastegnut prije treninga.. a kao što ja znam rastezanje se radi poslije treninga jer samim time hladimo mišice. ispravite me ako nije tako.


Edited by markec88
Moľeą sve ąto hoćeą, samo trebaą znati ąta ľelią.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 15:28
Originally posted by markec88 markec88 wrote:

Stvarno se vidi da se ekipa potrudila i svaka vam cast... FAQ vjerujem da bolji ne možete nac i iznenadilo me info o treninzima i suplementima. Prva liga. samo tako nastavite
 
samo me muci jedna stvar i tu mislim da ste pogriješili. Napisali ste u FAQ-u da se važno zagrijat i rastegnut prije treninga.. a kao što ja znam rastezanje se radi poslije treninga jer samim time hladimo mišice. ispravite me ako nije tako.


Markec88,
prebacio sam ti ovdje post iz razloga da nemamo više tema o FAQu.
Nadam se da je to OK.

Provjerimo o ovome što si napisao...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.