New Posts New Posts RSS Feed - Lolek i Bolek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lolek i Bolek

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lolek i Bolek
    Posted: 13 Ožujak 2009 at 11:06
  Mislim da vec stvarno pretjerujete sa ironijom i komentarima na sve što ja napišem.

Ako je ne ulazim u vaše treninge i prehranu sa komentarima "je, sad mi još recite da trebam jesti 3000 kcal dnevno, piti 5 doza proteina i dizati max kilažu, 2 ponavljanja, ali zato š0 serija", onda bih vas molila da se i vi suzdržite od vaših "muških" komentara na svaki moj post nekoj curi koja traži savjet.


Jer to je to, savjet, tj. ono što sam sama iskusila na vlastitoj koži, probala i provjerila i spremna sam to nesebicno podijeliti s druima, tako da me vec malo vrijeđaju ti vaši ispadi.

Zaboravljate da su muški i žene u teretani i svojim ciljevima drugaciji pa vas molim da bar poštujete moje vrijeme koje provedem ovdje da bih pomogla curama oko njihovih problema.
 

Edited by Theia
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 11:18
  Wou 2 teme za redom

Theia podigni UH, dobro dođe



P.S. bez brige, nitko ti nece uzeti prvu nagradu!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 11:34
  ma daj molim te, pilates me uopce ne zanima tako da mi prva nagrada ni nije napeta.

A uh je i ovako vec podignut! Ne znaš ti mene i moju vjecnu svađu s uh.....
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 11:47
A njih ocito zanima pilates 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 12:18
Originally posted by ewie ewie wrote:

A njih ocito zanima pilates 


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 18:09
Originally posted by ewie ewie wrote:

A njih ocito zanima pilates 


Hihihihi..... Ocito! Oni bi išli malo pogledati kako se curke rastežu!
 

Edited by Theia
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 19:51
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by ewie ewie wrote:

<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">A njih ocito zanima pilates </span>


mene zanima :D

p.s mene zanima trening cura isto tako kao i muških, ali ti mi theia više vuceš na anoreksicarku, no offence! stalno si u strahu od sala i mišica podjednako! mislim, rijetko cure imaju problema s viškom mišica, a mi im niti nismao preporucavali 2 ponavljanja! hvala lijepo! moja sestra, koja je ekto kao i ja radi sa š2 ponavljanja i nema velike mišice
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 20:11
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ali ti mi theia više vuceš na anoreksicarku, no offence!


nisam u toku, ali ja se sjecam jedne Theine slike od prije godinu dana i više... anoreksija? samo daj!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 20:36
vidio sam sliku onu, govorim o stavu koji prezentira, oh, zaboravite, ne da mi se objašnjavati! Niti sam dužan, ja znam svoje metode i kako djeluju na cure!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 21:17
Svatko vježba onako kako mu paše 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 21:20
Ljudi i jedu kako ima paše, pa dođu tražiti pomoc od mene - šala

ne kaže, da theine metode nisu dobre, samo su ponekad too much! objasnim kasnije, sad žurim, pozz

Edited by Iluvatar
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2009 at 21:31
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ljudi i jedu kako ima paše, pa dođu tražiti pomoc od mene

Opasno opasno

Al ne daj se illy, pusti cure - one vole svoje metode.

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ne kaže, da theine metode nisu dobre, samo su ponekad too much! objasnim kasnije, sad žurim, pozz

Ode cugat van kao svaki pravi bodibilder hehe



šala mala


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2009 at 10:55
Pa da znaš.... nalio sam se baš pravo rijekto to radim ali ponekad ipak :P

A onaj prvi dio, je namjerno trebao biti tako prepotentan, da vidim hocete li mi reci da sma umišljena seljacina

šalim se, kako bilo da bilo, pusiti cemo theiu na miru, osim u slucaju da napiše nešto što nema smisla
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2009 at 18:18
  A joj....;) Kao prvo i osnovno niti sve cure, niti svi decki nemaju iste ciljeve... i želje.... tako da nemojte generalizirati i prepucavati se... Mislim ono....;)  Funny...;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2009 at 19:06
all gooood
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.