New Posts New Posts RSS Feed - Extremni sportovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Extremni sportovi

 Post Reply Post Reply
Author
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Extremni sportovi
    Posted: 18 Sijecanj 2007 at 20:07

 Da li se mrsavi bavljenjem extremnih sportova odnosno da li pretjerana kolicina adrenalina u tijelu izaziva efekt mrsavljenja...

Ako je ova je sigurno izgubila kilo dva

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2007 at 21:59

 Pa, sad, sumnjam da ce ti skok padobranom skinuti kile  ali da bi dobio dozvolu, moras proci neku obuku i kondiciju.

E, a sad... Ako se pola dana penjes po stijeni, pa skoci na bajs i odvezes š00 km i za kraj jos preplivas 20 - garant gubis kile!!!

Ozbiljno, na koje si ex sportove konkretno mislio?

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2007 at 23:33
Neznam koliko si bio ozbiljan kad si postavio ovo pitanje, ali ako zelis izgubiti kile a ostati ziv onda definitivno ovo ne raditi.

A sta se tice gubljenja kila  u extremnim sportovima....a cuj, ako je nela vrsta planinarenja onda bi se tu mogao dobro uznojiti a ako su skokovi recimo sa motorima to sumnjam

nego ajde ti preciziraj pitanje...
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 11:53
ej svaka cast za video- bas spica!!!!!!!!!!!!!

mora da je ludnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mene trnci prolaze samo sto sam gledala
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 14:42
 
Quote

Ozbiljno, na koje si ex sportove konkretno mislio?

A za neke je i drzanje daljinskog u jednoj ruci extremni sport...

Al naravno mislija san na sportove tipa base jumping(bazno skakanje) di adrenalin radi ko lud... Znaci nije bitno koji nego da adrenalin skace sta opet ovisi od osobe do osobe.

 

 

Quote A sta se tice gubljenja kila  u extremnim sportovima....a cuj, ako je nela vrsta planinarenja onda bi se tu mogao dobro uznojiti a ako su skokovi recimo sa motorima to sumnjam

Cekaj malo zar ima koji debeli skakac s motorima??? Pa svi oni izgledaju vrhunski zato jer je vecina ex sportova fizicki zahtijevna i moras bit spreman da bi se bavija njima...

Al mene zanima da li se od svakodnevnog "lucenja" adrenalina u tijelu moze mrsaviti odnosno da li adrenalin potice tilo na mrsavljenje...

zato san i navea ex sportove ka primjer al ako tebi adrenalin skace dokplivas u kadi onda moze i to

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 16:44

 Ti si sad prestar  da bi razmisljao o ex sportovima tipa skakanje motorom. Znam da oni dobro izgledaju, ali cijeli zivot su ludaci, neodrasli deckici ludi za adrenalinom!

A sto se adrenalina tice... Cuj, cinjenica je da kad ti skoci adrenalin, srce ti jace kuca i to dovede do, ajmo reci malo jaceg sagorijevanja kcal. Aaaaalllliiiiii.....

Adrenalin puca na KRATKE staze! Prosjecan skok s padobranom traje min i pol.... Bungee jupming... 3 sec.... Najkraci Base jump (sa Isusove ruke u Riu) manje od sec....

Pa se ti sad osloni na to....

A i nisam bas dobila dojam da si ti neki sportski tip....  PA KUD ODMAH NA BASE JUMP!!!!????

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 16:45

A zenska je izgubila, po mojoj procjeni, š,5 kg - š kg otisno na pisanje od straha, a pola na ZNOJ!

Inace, ex sportovi su ZAAAKON!!!!

Back to Top
jatimivioni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jatimivioni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 02:05
  vozaci formule smrsave 2-3 kila tokom jedne utrke.adrenalin utjece na mrsavljenje
  

Edited by jatimivioni
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 09:11

 

Quote vozaci formule smrsave 2-3 kila tokom jedne utrke

Da smrsave, al zbog napora kojim se njihovo tijelo izlaze u bolidu... Mislis da je lako bit u bolidu koji juri 300km/h i pritom upravljat i bit koncentriran cilo vrime na voznju. A kad ulaze u zavoje ili naglo koce njihova tijela trpe silu od 4-5G... Jedino piloti vojnih borbenih zrkoplova trpe vece sile od njih...

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 09:17

 

Quote Ti si sad prestar  da bi razmisljao o ex sportovima tipa skakanje motorom. Znam da oni dobro izgledaju, ali cijeli zivot su ludaci, neodrasli deckici ludi za adrenalinom!

Ma koje skakanje motorima... Triba imat motor da bi skaka s njin...  A kad ga buden ima ne pada mi napamet skakat s njin nego lipo sist na njega i do prvog ducana(š00m udaljen) po kruv i to je to

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 09:19
 
Quote

A i nisam bas dobila dojam da si ti neki sportski tip....  PA KUD ODMAH NA BASE JUMP!!!!????

Conan nije sportski tip? Conan?

AJL BI BAK...

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 14:16

 

Quote PA KUD ODMAH NA BASE JUMP!!!!????

Pa evo provaj i ti-.... Ovo je jedini base jump kojin san se do sada bavija

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.