New Posts New Posts RSS Feed - Jel to stvarno neophodno???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jel to stvarno neophodno???

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 20:53
Originally posted by Conan Conan wrote:

Smatran da izreka "ono si sta jedes" ne stoji recimo u sportu jer opet isticen moje misljenje i bez dodataka se moze fizicki napredovat i bit ako triba i vrhunski sportas...



Jesi ti uopce svjestan kako se sportasi hrane ?

Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 21:37
Originally posted by Conan Conan wrote:

 Ma ne SMATRAN je ja loson, nego nepotrebnom. Kuzis...

ovu temu san i zapocea iz tog razloga da me neko pokusa uvjerit da je to neophodno...



e vidis ti smatras da im ne treba, a mi ZNAMO da im treba....

ako ne vjerujes skoci si do omiljenog poljuda pa pitaj decke jel zive na cokolinu i bananicama ili se mozda soraju sa proteinima i ugljikohidratima u prahu
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:00

 

Quote Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?

Bez jako kvalitetne prehrane tesko(ima iznimaka) al bez "neophodnih" dodataka prehrani mislin da se moze

To je moje misljenje

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:07
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?

Bez jako kvalitetne prehrane tesko(ima iznimaka) al bez "neophodnih" dodataka prehrani mislin da se moze

To je moje misljenje

 

ti se onda njega drzi i nemoj korisiti nikakve dodatke, a oni koji imaju suprotno misljenje (kao ja npr.) cemo ga koristiti i dalje.....

Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:11

 

tako je...

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:11
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?

Bez jako kvalitetne prehrane tesko(ima iznimaka) al bez "neophodnih" dodataka prehrani mislin da se moze

To je moje misljenje



Stvarno si tvrdoglav.

Raspitaj se malo kako se profesionalni sportasi hrane.

Rasprava gotova.



Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 14:18
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?

Bez jako kvalitetne prehrane tesko(ima iznimaka) al bez "neophodnih" dodataka prehrani mislin da se moze

To je moje misljenje



Stvarno si tvrdoglav.

Raspitaj se malo kako se profesionalni sportasi hrane.

Rasprava gotova.



 

 

Amen

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 21:14
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote Evo sad je aktualan rukomet, sta mislis kako rukometasi izdrze ovakav tempo treniranja bez jako kvalitetne prehrane i neophodnih dodataka prehrani ?

Bez jako kvalitetne prehrane tesko(ima iznimaka) al bez "neophodnih" dodataka prehrani mislin da se moze

To je moje misljenje




pa normalno da se moze ali prehrana ti mora biti takva kakvu ti nikada neces moci  napraviti

Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 20:37
Originally posted by Conan Conan wrote:

Hm dajte me uvjerite da se ti dodaci koji se ode spominju moraju koristiti kod vjezbanja, za bolji izgled, kao izvor vitamina, proteina itd...

Ja osobno se drzin one "Ako nije plivalo u moru, raslo iz zemlje, raslo na zemlji, trcalo po zemlji ne triba mi..."

Zar su ljudi u proslosti koristili dodatke???? 



Naravno da dodaci nisu potebni koliko se prica, dake da se jede njih umjesto hranu.
Nemojmo zaboraviti da dodatak je samo dodatak i prvenstveno di se koristi je kada se ne mogu napuniti potrebe za nekim nutrijentom.
Npr. kaze se poslije treninga whey, po mogucnosti sa cim brzim apsorbiranjem. Zasto? Pa da misic dobije taj nutrijena (protein) koji ne mozemo svaki put unesti iz hrane.

Iako je bazno da se jede hrana, a ne suplemenat, nitko nikoga ne tjera da uzima.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2007 at 18:29
Pa normalno da su dodaci prehrani samo dodaci, nitko nije rekao da ces samo to uzimat, normalno da je hrana najbitnija, ovo su samo dodaci dobri su jer se brzo apsorbiraju u krv i super su za poslije treninga pogotovo kad nemam odmah za jest sa sobom!




Edited by Ive_ri
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2007 at 19:56
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Pa normalno da su dodaci prehrani samo dodaci, nitko nije rekao da ces samo to uzimat, normalno da je hrana najbitnija, ovo su samo dodaci dobri su jer se brzo apsorbiraju u krv i super su za poslije treninga pogotovo kad nemam odmah za jest sa sobom!


Zasto otvaras staru raspravu i ponavljas sve sto je vec receno ?




Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2007 at 14:29
Ma samo sam to htio dodati, jer mi se cinilo da ovi imaju nekako previse negativan stav u vezi dodataka prehrani, ali imas pravo to je vec sve bilo receno, tako da nisam trebao ni pisat!  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.