New Posts New Posts RSS Feed - celulit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

celulit

 Post Reply Post Reply
Author
ivaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2016
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: celulit
    Posted: 27 Sijecanj 2009 at 00:15
  kako da se rijesim celulita, imam 23god, nisam debela, cak sam i mrsavija ali celulit imam po cijelim nogama, help help help,  postoji li neko reenje a da ne zahtijeva odlazak na skupe tretmane, kakva ishrana i koje vjezbe ce mi pomoci a da ne smrsam??????????
Back to Top
radoznala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote radoznala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2009 at 00:45
   pa ovako, ja isto imam problema s celulitom, i kad sam bila mrsavija sam imala, mislim da je to i genetski..a sta ja radim da ga bar malo smanjim: pijem jako puno vode inace, otprilike 2l dnevno, nekad se zalomi i vise, puno voca i povrca, izbjegavam se tusirat vrucom vodom nego onako srednje, koristim ulja za masazu (dok gledam film uglavnom ), cesto radim pilinge (dobar je onaj sapun od ulole, imas u dm-u, kava cimet)..i najvaznije: PUNO HODANJA, VJEŽBE ZA NOGE

drago mi je ako sam bila od pomoci
you only live once, but if you do it right, once is enough..
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2009 at 14:53
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.