New Posts New Posts RSS Feed - pristojno p&#ššš;našanje clanova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pristojno p&#ššš;našanje clanova

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:09
Slažem se
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:28
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

 @Lega, svaka cast!

Ja bih samo nešto nadodala. Treba ispraviti ljude kad griješe i usmjerit ih na pravi put, ali postoji nacin, i nacin. Prirodno je da se ljudi uvrijede ako ih ispravljaš strogim i sarkasticnim tonom. Sve se lakše iskomunicira na blaži nacin, vjeruj mi Hammere. Meni su super tvoji savjeti, znanja imaš znatno više od vecine i sve 5, ali samo malo blaže probaj, pliiiiiiz (nisu svi cvrsti ko cekic ) i bit ce puno manje otpora, a više prihvacanja savjeta. Evo, za primjer navodim Mr.G-a, njegov stil mi se više sviđa

Ne želim nikog špotat niti išta, ali osobno me nacin pisanja cesto zna natjerat da preskocim temu, jer znam da bu završilo s nekim prepucavanjem, i aktivnost tu mi je pala na 0, zato sad ovo pišem.

A clanovi ciji je nacin komunikacije apsolutno ispod granice ikakve pristojnosti, ionako  su uglavnom zbrisali, tak da me za njih briga. (A vjerojatno ni ne citaju ovu temu)


Istina, istina.

Hura za sve!


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:50
Originally posted by Lega Lega wrote:

Slažem se


Ja ne

Istina, ali zbog takvog nacina sam drukciji od drugih i morate priznati da vas nešto privuce kad vidite da sam ja odg u tu temu, morate bar malo škicnuti da vidite što je hammer, odin il thorn po novom napisao

Ali dobro, svjestan sam da nekima to smeta, to je u redu, ali da sad mijenjam sebe radi toga jer nekima to smeta, morate me razumjeti, ipak ne bih.

Jer nekima ne vrijedi ni da im na ljubazan niti na grublji nacin objasniš neke stvari, oni ce uvijek naci razloga da te optuže da ih napadaš (osobito se ovo odnosi na pocetnike).

Još da bar ima malo više aktivnijih clanova, evo, to je moja želja

I vec polako vidim kako se ovdje ne isplati pisati i izigravati đon vejna utjerivajuci pravdu, ispravljajuci greške i sl. Slabo se to cijeni. Za to su odgovorni mod i admin, ako je njihova želja da forum lici na ovakvo šta, neka bude tako.

Hell im out of here
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:07
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



Jer nekima ne vrijedi ni da im na ljubazan niti na grublji nacin objasniš neke stvari, oni ce uvijek naci razloga da te optuže da ih napadaš (osobito se ovo odnosi na pocetnike)


Ovisi kako im pristupis. Sa strozim stavom sigurno neces nista postici vec im treba lijepo objasniti pa je na njima da li ce te poslusati ili nece - ali to nije tvoja briga. --> Ti si dao sve od sebe da im objasnis i za ostalo te boli džon.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:07
   ocito da je i studij psihologije uzeo svoje..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:14
Originally posted by Lega Lega wrote:

   ocito da je i studij psihologije uzeo svoje..

O my god not that

Al doista imaš pravo, jedno od jacih i boljih kritickih mišljenja razvijaju upravo psiholozi tokom studija. Jednako su tako i podložniji stresu i pazi ovo, samoubojstvu. Za ne povjerovati! No to je druga tema. Da nisam na psihologiji vjerojatno bih pisao kao velika vecina ovog foruma. Priznajem, promijenio sam se tokom studija, to je imalo veliki utjecaj na moj odnos prema svijetu oko sebe.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:18
: a ja još dvojim dali na filozofski u os ili kineziološki u zg

ON TOPIC!: što kažu admini na ovaj topic?
Back to Top
Fitness.com.hr View Drop Down
Admin na usluzi ;)
Admin na usluzi ;)
Avatar

Joined: 08 Listopad 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fitness.com.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:29
Nema tu puno rasprave, ako zelis nekome pomoci - bio pocetnik ili ne - lijepo mu objasni gdje grijesi i reci kakva ti iskustva imas i jednostavno nece biti mjesta za prepiranje - bitan je samo stav a problem kod hamma je sto on odma krene zestoko pa se poslije cudi jer mu ljudi uzvrate istom mjerom pa se na kraju tema zavrsi na 2 stranice prepucavanja a time nismo nista napravili.

Ako su ti pocetnici dosadni i non stop gnjave s istim pitanjima - lijepo ih usmjeri na search i svi sretni.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:41
Originally posted by Fitness.com.hr Fitness.com.hr wrote:


Ako su ti pocetnici dosadni i non stop gnjave s istim pitanjima - lijepo ih usmjeri na search i svi sretni.


zaista mi je žao što se ja pican stalno nešto suprotstavljam i pjenim, ali admine -  "lijepo ih usmjeri na search i svi sretni"  ne slaže mi se s definicijom "foruma" koju sam stekao na više mjesta.
više zvuci kao opis radnog mjesta t-com službe za korisnike, a koliko ja znam velika nas vecina ovdje - volontira
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 23:42
  @Fitness.com.hr

I kako da ja sad ostanem hladan na sve ovo što ciniš?

Ajd imam razumijevanja kad obrišeš jedan moj post, ali dva zaredom, to je malo previše.

cemu to? cemu strah? Nije bilo niceg lošeg, cak naprotiv, napisao sam kako ce biti brisanja ovog topica prvi put, a drugi put kako je to vec ucinjeno i da tvoja naredba ide u moj sig, što je i ucinjeno.

šta je tu loše? Zašto drugi ne smiju vidjeti/znati da brišeš stvari koje ja napišem a nisu ti po volji?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 00:10
  @Lega
Đabe tebi onaj dugacak post, đabe moji postovi i postovi ostalih kad se ionako ništa nece mijenjati, to smo vec trebali nauciti.

Pozdrav adminu il modu dok budu ovo brisali da ne daj bože narod koji cita ovaj forum vidi kako ih netkokritizira. Ne daj bože...

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 00:42

Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Fitness.com.hr Fitness.com.hr wrote:


Ako su ti pocetnici dosadni i non stop gnjave s istim pitanjima - lijepo ih usmjeri na search i svi sretni.


zaista mi je žao što se ja pican stalno nešto suprotstavljam i pjenim, ali admine -  "lijepo ih usmjeri na search i svi sretni"  ne slaže mi se s definicijom "foruma" koju sam stekao na više mjesta.
više zvuci kao opis radnog mjesta t-com službe za korisnike, a koliko ja znam velika nas vecina ovdje - volontira
 

Napravit cemo uskoro nekoliko FAQ-ova i postaviti u pravila foruma da svi pocetnici prije nego što postave neku temu, neka procitaju sve FAQ-ove.

Tako cemo riješiti barem 50% pitanja koja su se do sada ponavljala. Mislim da je to oke. Ako imate prijedloge vezano za FAQove. I'm all earz.

Napravit cemo posebno prehrana, posebno vježbanje, posebno discipline. Uskoro ide i veliko iznenađenje. Tako da nece biti gunđanja na osvježavanje naslovnice, broj forumaša i sl.   Now wait and then we will celebrate.

Radimo i trudimo se.

Hamm, konstantna prepiranja su te dovela do toga da smo te morali banat. Topici od 2-3 str. samih prepirki nam nisu korisni. Smiri hormone i podijeli u opuštenom stanju svoje savjete.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 00:49
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Napravit cemo uskoro nekoliko FAQ-ova i postaviti u pravila foruma da svi pocetnici prije nego što postave neku temu, neka procitaju sve FAQ-ove.

Tako cemo riješiti barem 50% pitanja koja su se do sada ponavljala. Mislim da je to oke. Ako imate prijedloge vezano za FAQove. I'm all earz.

Napravit cemo posebno prehrana, posebno vježbanje, posebno discipline. Uskoro ide i veliko iznenađenje. Tako da nece biti gunđanja na osvježavanje naslovnice, broj forumaša i sl.   Now wait and then we will celebrate.

Radimo i trudimo se.


Hajde konacno da mogu reci, pozdravljam promjene!

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Hamm, konstantna prepiranja su te dovela do toga da smo te morali banat. Topici od 2-3 str. samih prepirki nam nisu korisni. Smiri hormone i podijeli u opuštenom stanju svoje savjete.


Ok ok, kako god kažeš, ali mi je vec više pun kufer da se svako malo spominje moje ime cim pukne neko s.anje, možda zato što najviše sudjelujem. Da je više aktivnih clanova, ne bi se sva krivica mogla svaliti na mene.

Ali kako god, brisanje postova u kojima nema niti trunke kršenja pravila, osim eventualno iznošenja brutalne istine smatram krajnje nepoštenim i nedostojnim.
I tu zastajem, ne želim ulaziti u daljenje polemike jer znam da nema svrhe.

Ugodnu noc vam želim svima!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 00:58

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ok ok, kako god kažeš, ali mi je vec više pun kufer da se svako malo spominje moje ime cim pukne neko s.anje, možda zato što najviše sudjelujem. Da je više aktivnih clanova, ne bi se sva krivica mogla svaliti na mene.

Ali kako god, brisanje postova u kojima nema niti trunke kršenja pravila, osim eventualno iznošenja brutalne istine smatram krajnje nepoštenim i nedostojnim.
I tu zastajem, ne želim ulaziti u daljenje polemike jer znam da nema svrhe.

Ugodnu noc vam želim svima!
 

Ima svrhe. Osobno sam ti dosad brisao postove gdje su išla vrijeđanja i privatne svađe.

š na š prepirke nevezano za temu riješavajte preko PMa ili telefona.

Postove koje spominješ, nisam vidio niti obrisao. Svi iduci nece biti brisani, to je dogovor sada. Naravno moraju biti vezani za temu i bez prepirki molim.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 15:44
  živili bili pa vidjeli!
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2009 at 16:16

Originally posted by Lega Lega wrote:

: a ja još dvojim dali na filozofski u os ili kineziološki u zg

ON TOPIC!: što kažu admini na ovaj topic?
 

Bolje za tebe i za nas KInezioloski

www.fitness-trening.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.