New Posts New Posts RSS Feed - Pitanja o proteinima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanja o proteinima

 Post Reply Post Reply
Author
crna ninja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanja o proteinima
    Posted: 02 Sijecanj 2009 at 09:51

 -Novi sam u ovome, i zato molim clanove ovog forauma da mi pomognu oko izbora proteinskih dodataka.......
imam š5 godina, i zelim povecati misicnu masu, za pocetak bih htio koristiti samo proteine..........
koje bi trebao kupiti, gdje (u osijeku) i po kojoj cijeni,  ...................

Novi sam u oveme, ljudi helpajte
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 11:14
Prije svega, pronađi na netu F.A.Q. o bodybuildingu/fitnesu i tamo se informiraj o osnovama.

Originally posted by crna ninja crna ninja wrote:

 -Novi sam u ovome, i zato molim clanove ovog forauma da mi pomognu oko izbora proteinskih dodataka.......
imam š5 godina, i zelim povecati misicnu masu, za pocetak bih htio koristiti samo proteine..........

 

Koristio si ih i do sada kad god si jeo meso, jaja, ribu, sir, pio mlijeko itd. No vidim da pod ovim ipak misliš na prašak (whey), no svejedno ne ocekuj ništa posebno od toga! Searchaj po forumu o wheyu i proteinima, pogotovo ako si nov. 


Originally posted by crna ninja crna ninja wrote:

koje bi trebao kupiti, gdje (u osijeku) i po kojoj cijeni,  ...................


Gore u Nami i dolje u Superu preko puta konzuma.

Cijene variraju ovisno koji whey uzmeš, no bilo kako ti preporucam da radije probaš uzeti whey ili s neta ili od pro.nutritiona (jer ovo što je kod nas u os dostupno bih uzeo jedino u slucaju krajnje nužde), i da ne bi pitao a gdje je to - imaš google, searchaj!

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 12:03
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Prije ti treba netko izracunati koliko proteina ti treba da dobiješ svoj program možeš na www.nova-forma.info i sve ti stiže na kucnu adresu 

cemu tolika promocija i reklamiranje tog site-a?
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 16:52

ocito radi za herbalife a šta je svakom prodavacu u cilju - prodati što više proizvoda

dobih PM danas "Ako zeliš smršaviti moja preporuka ti je da popiješ proteinski shake jer je niskokalorican i pun vitamina, evo mozeš pogledati na www.nova-forma.info"

gledala sam to vec na netu.. frendica mi to pije.. ona radi za herbalife.. kutijica od pola kg (ak se dobro sijecam) tih proteina košta cca 360kn s tim da je to sojin protein  i u sastavu ima svega  cca9g  proteina, a ostalo su ugljikohidrati...

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 16:57
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

ocito radi za herbalife a šta je svakom prodavacu u cilju - prodati što više proizvoda

dobih PM danas "Ako zeliš smršaviti moja preporuka ti je da popiješ proteinski shake jer je niskokalorican i pun vitamina, evo mozeš pogledati na www.nova-forma.info"

gledala sam to vec na netu.. frendica mi to pije.. ona radi za herbalife.. kutijica od pola kg (ak se dobro sijecam) tih proteina košta cca 360kn s tim da je to sojin protein  i u sastavu ima svega  cca9g  proteina, a ostalo su ugljikohidrati...


Ako se zaista radi o herbalife-u, zaobici u velikom krugu! Jedini cilj im je izvuci što više para sa nekakvim muckarijama. Onaj sa zrnom soli zna da je kod njih sve temeljeno na marketingu, i da se za te novce za koje bi inace kupio njihove cudotvorne shakeove moglo kupiti nekoliko puta bolji i ucinkovitiji suplementi

No svjedoci smo, ipak ima ljudi koji to uzimaju, baš kao što uzimaju one magicne ab rockete, tajice za mršavljenje i vibratore za stomak i ruke koji tope salo..
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 17:02
 ovo u sastavu za 9g proteina odnosi se na š mjericu, tj š obrok...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 17:05

Originally posted by Odin Odin wrote:

Ako se zaista radi o herbalife-u
 

vidim da nisi probao otvoriti link kad otvoriš link piše ti velikim slovima HERBALIFE

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 17:32
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Odin Odin wrote:

Ako se zaista radi o herbalife-u
 

vidim da nisi probao otvoriti link kad otvoriš link piše ti velikim slovima HERBALIFE


Pa da mi još naplate otvaranje linka, no way!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 19:00
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2009 at 19:32
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.