New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 recepata za zdravu pizzu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 recepata za zdravu pizzu

 Post Reply Post Reply
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 10 recepata za zdravu pizzu
    Posted: 15 Prosinac 2021 at 10:22
Svi komentari na temu: 10 recepata za zdravu pizzu

Ovaj dio teksta je po meni kljucan: "No, može li uopce pizza biti dio zdravog nacin života? Zašto ne! ". Dodatno, ishrana je neodvojiva od nacina života, tjelesne aktivnosti i stanja organizma, najveca je glupost i senzacionalizam na portalima pisati o prehrani bez tog konteksta, dobijemo hrpu besmislica. Dok sam bio aktivan u sportu, borilackom sportu koji ima striktne težinske kategorije, znao sam pojesti i 4 pizze nakon treninga, mada najcešce samo dvije. Ove alternativne mi ne odgovaraju, ali pazim što stavljam na nju, dosta povrca articoke, šparoge, rikulu, ljute feferone, kvalitatnu mozzarelu, zacinsko bilje, par šnita kobasice i mirišljavog špeka, i dan danas sa 64 godine jedem bar jednu tjedno ili kad mi paše, ali sve ovisi o tome koliko sam bio aktivan. Proglašavati neku hranu "junk"om samo zato što cijeli dan sjedimo na guzici, ukljucimo samo brojanja koraka na mobitelu, funkcionalnost organizma je u banani jer nema ni mišicne aktivnosti i iz toga proizlazace hormonalne ravnoteže, je idiotizam modernog doba i nacina života.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.