New Posts New Posts RSS Feed - Moja prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja prehrana
    Posted: 15 Prosinac 2008 at 20:54
š0h Cornflakes ili zobene pahuljice+ yogsi

š2h Trening

š3.30 PWM (whey+žlica meda)

š5h šta god mama skuha

š9h Tuna (ili sama ili sa tjesteninom)

23h Kazein


Bio bih zahvalan na vašem mišljenju i savjetima što promijeniti.

Unaprijed hvala!


 
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2008 at 22:33
  Aj skloni taj derpe avatar non stop mislim da si žensko jbg.
Trebo bi malo detaljnije opisat meni ono mislim na kolicinu u gramima
Bitno ti je uzimat min 2g/kg proteina, jesi Ekto-Endo-Mezo?
Back to Top
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2008 at 22:46
Da znam da je 2g/kg proteina.

Ektomorf.

Visok š70, težak 65 kg. Nije mi cilj ne znam kako jako se nabildat, želim dobit par kila mišica i dobro se izdefinirat.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2008 at 02:13

Originally posted by Vein Vein wrote:

  Aj skloni taj derpe avatar non stop mislim da si µensko jbg.
 

ja sam tek sad skuzila da nisi zensko kad si napisao u ovom prvom postu u "bio bih zahvalan"

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2008 at 12:48

Originally posted by Lubenica Lubenica wrote:

Da znam da je 2g/kg proteina.

Ektomorf.

Visok š70, težak 65 kg. Nije mi cilj ne znam kako jako se nabildat, želim dobit par kila mišica i dobro se izdefinirat.
 

poznato je da su ektomorfi svi od reda nabildane mrcine od š20 kg cistih mišica...

Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2008 at 15:20
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

Originally posted by Lubenica Lubenica wrote:

Da znam da je 2g/kg proteina.

Ektomorf.

Visok š70, težak 65 kg. Nije mi cilj ne znam kako jako se nabildat, želim dobit par kila mišica i dobro se izdefinirat.
 

poznato je da su ektomorfi svi od reda nabildane mrcine od š20 kg cistih mišica...

Nekužim zašto nebi mogli bit
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2009 at 02:07
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Želite kvalitetnu mišicnu masu probajte shakove odlicni su nakon treninga,šaljem vam link www.nova-forma.info 


ma da shakovi??
a šta je to, jel to ima nekakve veze sa onim sterojidima šta se špricama bode?
mene i mog prijatelja zanima kolko cemo mišicne mase dobiti od tog shaka ako ih kupimo sada prije skijanja??
koliko košta jedan za nas dvojicu, i please jel imaš još nekoliko linkova?!?

ps. ako ima jel može okus jagoda?


pozzz
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2009 at 11:15
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Želite kvalitetnu mišicnu masu probajte shakove odlicni su nakon treninga,šaljem vam link www.nova-forma.info 


ma da shakovi??
a šta je to, jel to ima nekakve veze sa onim sterojidima šta se špricama bode?
mene i mog prijatelja zanima kolko cemo mišicne mase dobiti od tog shaka ako ih kupimo sada prije skijanja??
koliko košta jedan za nas dvojicu, i please jel imaš još nekoliko linkova?!?

ps. ako ima jel može okus jagoda?


pozzz

Sam nemoj pretjerat s tim shake-ovima, da ne bi pretjerao s mišicima jer sam negdje cuo da ne valja kada se prebildaš i kada imaš previše mišica.

I kruže price da njihovi shake-ovi nenadmašivo daju kvalitetnije mišice, a cak postoji i shake za prije skijanja, prije ljetovanja itd, ovisno o potrebama dakako. Možda ih nemaju u ponudi ali ja sam to negdje procitao i tako kažu.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2009 at 12:07
  cekam još linkeva
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2009 at 13:37

Originally posted by Odin Odin wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

®elite kvalitetnu mi±icnu masu probajte shakove odlicni su nakon treninga,±aljem vam link www.nova-forma.info 


ma da shakovi??
a ±ta je to, jel to ima nekakve veze sa onim sterojidima ±ta se ±pricama bode?
mene i mog prijatelja zanima kolko cemo mi±icne mase dobiti od tog shaka ako ih kupimo sada prije skijanja??
koliko ko±ta jedan za nas dvojicu, i please jel ima± jo± nekoliko linkova?!?

ps. ako ima jel moµe okus jagoda?


pozzz

Sam nemoj pretjerat s tim shake-ovima, da ne bi pretjerao s mi±icima jer sam negdje cuo da ne valja kada se prebilda± i kada ima± previ±e mi±ica.

I kruµe price da njihovi shake-ovi nenadma±ivo daju kvalitetnije mi±ice, a cak postoji i shake za prije skijanja, prije ljetovanja itd, ovisno o potrebama dakako. Moµda ih nemaju u ponudi ali ja sam to negdje procitao i tako kaµu.
  

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2009 at 15:12
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Pogledajte svjedocanstva ljudi koji su uz treninge izgradili i te kakvo tijelo uz pomoc te prehrane 

Glavno da ti promoviraš herbalife ko jehovini svjedoci boga po kucama a u pm-u mi jasno daš do znanja da cak ne znaš ni šta je whey?! O cemu onda pricati..

Mislim da ne trebaju daljnja objašnjenja ljudima..sve je jasno.
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 12:11
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Zašto bi uopce trebala znati šta je whey kad nikada nisam koristila takvu prehranu.

Sramota...
Da znaš imalo o suplementima ne bi tražila onakve buckuriše od herbalife-a.

Uostalom, zašto bi ja trebao znati upaliti auto ako bi ga htio voziti... get it?

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Ovi  shakovi su me oduševili tako da nisam imala potrebu dalje istraživati.

I mene oduševljavaju niskim % proteina iz pitaj boga kakvog izvora, astronomskom cijenom i isfucanim reklamiranjem te najviše ljudima koji popuše takve reklame.

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Da ste zadovoljni sa wheyom ne bi dalje istraživali-lpgicno zar ne!?

Tko je rekao da istražujemo dalje? Nemam(o) potrebe.
Whey je vrh vrhova, slobodno prouci malo. A o onom smecu od herbalife-a znam dovoljno da ga izbjegavam.

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Ljudi želim vam sve najbolje,pozdrav

ne, ti samo želiš promovirati to smece od firme! buduci da na skoro svaku temu daješ svog post sa reklamom za herbalife! imali to tebi smisla?


Zaista mislim da bi neki ljudi trebali dvaput razmisliti prije nego kliknu na Registracija. Konkretno za ovaj slucaj, to si mogla reklamirati i u mili, gloriji, areni, teni, viti i ostalim casopisima ili ako imaju online izdanja još i bolje!

Draga Mila,
moram javiti svima koji bi htjeli povecati mišicnu masu, istopiti salo, oblikovati tijelo da piju odlicne i super shake-ove herbalife-a! Ja sam ih pila i skinula xxx kg i osjecam se super, a i moje tijelo izgleda bolje. Preproucam ga svim ljudima koji žele uciniti nešt dobro za svoje tijelo jer su njihovi sheake-ovi super i pomogli su mi, a to potvrđuju i  svjedocenja ostalih koji su pili.

Srdacno,
Helenita
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 12:55
  ODIN ti si legenda, i ja sam to htio reci samo se neznam tako ljepo književno izražavat
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2009 at 15:23
Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Ovi  shakovi su me oduševili tako da nisam imala potrebu dalje istraživati.


VS

Originally posted by Helenita Helenita wrote:

Da ste zadovoljni sa wheyom ne bi dalje istraživali-lpgicno zar ne!?



'ajmo usporediti rezultate!

što si postigla sa šejkovima koji su te oduševili, a što smo mi na ovom forumu?

banula si vamo ko indijanac, ocito je da ne znaš o cemu pricaš, nekakva si kontakt-osoba na toj stranici.

ako ovom taktikom uspiješ zaraditi koju kunu, samo naprijed!
ali molio bih te da ovdje ljude poštediš soljenja pameti, kada bi ti svaki prosjecan forumaš mogao održati PREDAVANJE.



ocemo onda postati slike da usporedimo?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.