New Posts New Posts RSS Feed - D: Zašto bi pauze u procesu mršavljenja mogle biti korisne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zašto bi pauze u procesu mršavljenja mogle biti korisne?

 Post Reply Post Reply
Author
Prki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2020
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zašto bi pauze u procesu mršavljenja mogle biti korisne?
    Posted: 25 Svibanj 2020 at 20:35
Svi komentari na temu: Zašto bi pauze u procesu mršavljenja mogle biti korisne?

Krenuo sam danas na deficit (500kcal) koji ce trajati oko 3 mjeseca, a mislio sam svaka 3 tjedna ici tjedan dana na odrzavanje. Zanima me koja je bolja opcija ako zelim zadrzati sto vise misicnog tkiva, svaka 3 tjedna deficita jedan tjedan odrzavanja ili svaki vikend 2 dana suficita?
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2020 at 13:58
Adekvatna i kvalitetna ishrana, dovoljan proteinski unos i pravovaljani trening snage/opterecenja minimalizirat ce muscle loss.. ako cilj nije ekstremno niski bf. na naturalni hormonalni panel..

Letimicno citajuci artikl shvatio sam da se prica o vracanju u zonu "odrzavanja", onda kada bi tijelo to trazilo, a ne od samog pocetka kretanja u proces..

Jedenje 4-5dana u deficitu i onda 2-3u suficitu lako mozes doci do unosa odrzavanja i jednostavno ne imat nikakav progress uopce..
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2020 at 19:49
Ovako,ima nesto u tome to je tzv.diet break i najcesce je prilicno korisno jer omoguci da se tijelo u procesu malo odmori i da se mozda malo neki hormoni postave u balans. Posredno se moze smanjiti intezitet treninga i kolicina cardia.
Ali naravno sve ovisi o tome u kojoj si fazi trenutno i kakav ti je konacni cilj.
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2020 at 19:55
Ma sad vidim da je cijeli clanak to,vidi se da sem dugo izostajala iz foruma. Uglavnom,vrijedi samo onaj zadnji dio da izgled tog diet break -a znaci koliko i kada ovisi o tome na kojem si dijelu puta i koji ti je cilj.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.