New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje u vezi vježbanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje u vezi vježbanja

 Post Reply Post Reply
Author
dinca113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 20 Travanj 2020
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinca113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje u vezi vježbanja
    Posted: 20 Travanj 2020 at 16:34
Pozdrav, imam 17 godina visina 180 i tezina 68 kg,počeo sam vjezbati prije nekih tjedan dana doma sa vježbama snage i ubacujem bučice u te vjezbe.U tih tjedan dana vidi se mala razlika.Zanima me dal se isplati kupovat proteine i koje proteine je najbolje kupiti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2020 at 22:14

Pozdrav dinca Smile

Ako si se pobrinuo da kroz prehranu dobivaš dovoljno proteina, whey ti neće biti nužan za rezultate. Napredovat ćeš i bez toga ako budeš jeo dobro i trenirao konstatno i progresivno, pogotovo ako nisi trenirao prije na takav način.

Zbog čega biš točno kupio whey, šta misliš da biš time mogao dobiti? Smile Koji su ti ciljevi?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dinca113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 20 Travanj 2020
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinca113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2020 at 13:52
Najveci razlog je da bi povecao unos proteine i samim time bi misici brze rasli.Pa nemam bas cilj ono da budem skroz na masi i definiciji ali da se lijepo vidi tijelo znaci ne prejako a opet ne premalo.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2020 at 18:05

Mišići imaju svoj tempo rasta i ukoliko im daš dovoljno materijala iz hrane nešto više od toga neće značiti da će rasti više ;) Fokusiraj se na to da ih stimuliraš progresivnim treningom i da jedeš dobro. Tek si počeo, trebat će malo vremena da vidiš rezultate ali ako već i sad vidiš bar mali pomak samo nastavi tako dalje, znači da tijelu daješ dovoljno da reagira.

Kako si posložio obroke?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dinca113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 20 Travanj 2020
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinca113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2020 at 02:28
Imam 4-5 obroka dnebno jedem dorucak,rucak pa ide trening nakon treninga shake ili neka hrana s dosta proteina,vecera i nekad neko voce il neki puding posle vecete
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2020 at 16:12

Ok, više sam mislila na to kako si organizirao te proteine po obrocima da vidim imaš li dovoljno Smile Ali vjerujem da imaš, prije previše nego premalo Big smile Uglavnom, treniraj i prati rezultate i sve će ti bit jasno oko wheya, treba li ili ne. U principu nije nužan da biš postigao to što želiš, samo je praktičan i često sam za sebe zna motivirati da se odradi trening, ili napravi koji dobar obrok. Pa ako bi ti pomoglo u tome, onda se isplati.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.