New Posts New Posts RSS Feed - D: Što se dogada u vašem tijelu kad se zarazite koronavirusom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Što se dogada u vašem tijelu kad se zarazite koronavirusom?

 Post Reply Post Reply
Author
bosanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bosanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Što se dogada u vašem tijelu kad se zarazite koronavirusom?
    Posted: 30 Ožujak 2020 at 16:21
Svi komentari na temu: Što se dogada u vašem tijelu kad se zarazite koronavirusom?

Vec dvije sedmice u trepavicama me nesto zulja ,ali nema nicega sto se golim okom vidi. Kad izaperem cajem od kamilice par sati se ne osjeti a onda opet pocinje zuljanje .Vec po malo pocinjem da se brinem. Zivim u malom mjestu gdje nema ocnog a sobzirom da mi je 71 god.ne mogu ni do ljekara opste prakse?? Pokusala sam sama negdje pronaci kji su simptomi zaraze preko ociju ali nisam nista nasla. Ako imate vi ikakvo saznanje lijepo vas molim da ga podijelite. Lp
Back to Top
bosanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bosanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2020 at 16:21
Vec dvije sedmice u trepavicama me nesto zulja ,ali nema nicega sto se golim okom vidi. Kad izaperem cajem od kamilice par sati se ne osjeti a onda opet pocinje zuljanje .Vec po malo pocinjem da se brinem. Zivim u malom mjestu gdje nema ocnog a sobzirom da mi je 71 god.ne mogu ni do ljekara opste prakse?? Pokusala sam sama negdje pronaci kji su simptomi zaraze preko ociju ali nisam nista nasla. Ako imate vi ikakvo saznanje lijepo vas molim da ga podijelite. Lp
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2020 at 11:53
'Vec dvije sedmice u trepavicama me nesto zulja ,ali nema nicega sto se golim okom vidi. Kad izaperem cajem od kamilice par sati se ne osjeti a onda opet pocinje zuljanje .Vec po malo pocinjem da se brinem.
Zivim u malom mjestu gdje nema ocnog a sobzirom da mi je 71 god.ne mogu ni do ljekara opste prakse??
Pokusala sam sama negdje pronaci kji su simptomi zaraze preko ociju ali nisam nista nasla.
Ako imate vi ikakvo saznanje lijepo vas molim da ga podijelite.
Lp
', kaže bosanka Zaraza je moguca preko usta, nosa i ociju, ali žuljanje koje navodite nije jedan od simptoma zaraze. Takoder, u ova 2 tjedna, koliko navodite da vas žulja, vec biste imali i prve simptome.
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.