New Posts New Posts RSS Feed - Cikliranje UH
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cikliranje UH

 Post Reply Post Reply
Author
zoeygym227 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Travanj 2019
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zoeygym227 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cikliranje UH
    Posted: 03 Lipanj 2019 at 09:26
Cao ekipa!

Odlucila sam se za cikliranje UH i sad me zanima jesam li si dobro sastavila plan. Evo ovako treniram 4 puta tjedno, znaci ponedjeljak, utorak, srijeda i cetvrtak ili petak ovisi, i na dane treninga bih unosila 100 g uh, ostale dane 50, nedjeljom skoro pa nista. Od bamirnica vec znam sto da sto ne. Unosim oko 1400 kcal dnevno. Eto slobodno mritizirajte ako ne valja 🤠🤠🤠
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2019 at 12:05

zoey, ima stvarno masa tih principa, jednostavno uzmeš neke omjere i testiraš gdje će ti najbolje krenuti :)

Teško je ovako komentirati plan kad plan ni ne vidimo Smile Treba vidjeti odakle ćeš vući te UH-e (koje namirnice i šta sve ubrajaš pod UH), kako si posložila ostale nutrijente, mijenjaš li kcal unos po danima ili je isti, odakle vučeš razliku kad izbaciš UH (P, M)...i na kraju krajeva koji ti je sad konkretan cilj...




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.