New Posts New Posts RSS Feed - Zamjena za whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zamjena za whey

 Post Reply Post Reply
Author
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zamjena za whey
    Posted: 10 Studeni 2008 at 15:49
Ok, znam da je poslje treninga najbolji obrok whey+glukoza.
Za proteine nemam novaca pa me zanima koju hranu bi trebao jesti poslije treninga umjesto wheya.

Još jedno pitanje, imam 65 kg, znaci da bi trebao po danu unesti u organizam š30 g proteina. Koliko bi ja to tocno i koje hrane trebao pojesti da unesem š30 g proteina.

Unaprijed hvala!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2008 at 17:26
  Nekužim kako nemaš love za whey a imaceš za drugu hranu.
Koji je tvoj cilj ustvari?
Back to Top
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2008 at 17:47
Živim sa starcima, nemam para, nisam zaposlen tako da nemam za proteine.
Namirnice kupuju starci.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2008 at 23:04
Pa malo radi nešto sastrane...nema spavanja 
Back to Top
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2008 at 23:44
Ma vec pokušavam godinu dana nac posao u struci (Diplomirani ekonomist), ali uzalud.
Sad kad me starci otjeraju od kuce bit cu prisiljen nešto radit 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 00:31
Pojedi š0 bjelanjaka kuhanih umjesto whey-a, kad vec hoceš "redovitu, normalnu" hranu pa izracunaj koliko te izađu bjelanjci (dakle, ne cijela jaja, jer žumanjak baciš tj. ne koristiš iza treninga) i koliko te izađe whey po obroku i sve ce ti biti jasno. Jednako vrijedi i za grožđice. Ja ne znam tko tu može naci isplativiju racunicu od wheya i grožđanog.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 12:36
Ma znam da ispadne jeftinije. Ali, štos je u tom da ako tražim staru 200 kn za whey nece mi dat, a ako ju tražim da kupi jaja, grožđice itd kupit ce mi.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 17:00
Originally posted by Lubenica Lubenica wrote:

Ma znam da ispadne jeftinije. Ali, štos je u tom da ako tražim staru 200 kn za whey nece mi dat, a ako ju tražim da kupi jaja, grožđice itd kupit ce mi.

A ako objasniš mami ovu racunicu i uz to joj objasniš što je whey zapravo i zbog cega bi ga uzeo, siguran sam da ce ti dati novac. Nitko razuman ne bi trošio više ako ne mora
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 19:19
Joj...Hammer...to su starci...oni misle da izvoljevamo sa wheyom..i da smo malo ludi....;))

Hm....a odi u Zg...u Zg svi nađu posao....;))

Ili možda neceš da pristaneš na pocetnu nisku placu;))
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 19:27
Originally posted by dalila dalila wrote:

Joj...Hammer...to su starci...oni misle da izvoljevamo sa wheyom..i da smo malo ludi....;))

Znam svjestan sam svega toga jer sam i sam, naravno kao i vecina, prošao tu fazu. Trnovit put, svakako, ali na kraju sve dobro izađe. Sad normalno kanta wheya stoji u kuhinji, starci nemaju nikakvih problema, vec su se navikli na sve moje suplemente. A otkako sam poceo raditi uz faks, još je lakše s wheyom, ne moraju starci sudjelovat sa svojim dijelom.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Lubenica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lubenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2008 at 19:36
Ma cim se zaposlim prebacujem se na whey.
Nije beni bed zbog pocetne place, znam da su male na pocetku.
štos je u tom da nitko nece uzet pripravnika, svi traže osobu sa iskustvom.
Bio sam u Zagrebu na par razgovora kad se tražio pripravnik, dođe 200 ljudi na testiranje, a primaju jednog (i to mjesto je vjerovatno vec zauzeto).
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.