New Posts New Posts RSS Feed - Ketogena dijeta - da ili ne!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ketogena dijeta - da ili ne!

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2019 at 18:54
Eh da to sam zaboravila pitati je li zdravo u mjesec ipo dva izgubiti i je li uopce moguce izgubiti 7 kg masnih naslaga?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 10:43

Mjesec i po ili 2? Smile 2 tjedna puno znači.

Teoretski je moguće ali ovisi o dosta toga, pa i o početnom stanju, odnosno s kojim se viškom uopće kreće. Oni bliže neke idealne kilaže uglavnom gube sporije.  I treba uzeti u obzir da ti gubici često nisu linearni nego u nekim tjednima dolazi i do lagane stagnacije da bi se onda opet stvari pokrenule...

Sve to ima svoju cijenu, brži gubici traže i više žrtve i odricanja, a na to nije svatko spreman Smile A i treba posložiti sve da nema neke štete i manjka....





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 11:24
Pa mjesec ipo da budem iskrena do perioda kratkih rukava 😁 ugl. Meni ti je to amo rec zadnjih 5 6 kg ( 7 za svaki slucaj) sto trebam izgubit i onda bih bez problema znala i kakko jesti i trenirati, ali ovo kombiniranje mršavljenja s snagom za trening nikako ne shvacam hahaha. Danas sam si racunala postotak masti iznosi 25 %, što je enormno. Htjela bih za pocetak doci na nekih 20 - 18 ako je moguce pa za kasnije budem vidila.

Ugl. odlucila sam se zasad za cikliranje UH, pa ako vidim da ne ide lako se vratim na keto.

Što misliš o ovom planu?

Ponedjeljak 150 g - trening za ruke, leđa i trbušne
Utorak 150 g uh -treninga u stražnjicu i noge
To je kao dani visokog unosa
Srijeda 100 g uh -opet leda, ruke, trbusni
Čevtrtak 100 g uh noge, straznjica
Petak- 50 g uh cardio + čučnjevi ( njih planiram doma svaki dan kad mi je pauza od ucenja ili kad uhvatim vremena imam uteg od 12 kg, jer mi je ipak straznjica prioritet)
Subota - 50 uh ( isto samo čučnjevi i cardio)
Nedjelja -0 UH ( ODMOR)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 15:25

Meni malo znače ovi brojevi kad ne znam kako će sve to na kraju izgledati u praksi, odnosno u tanjuru :), što sve uopće uključuješ pod UH-e, a i što je sa ostalim makronutrijentima (P,M).

Ovisno o tome je li to više na strani škroba ili povrća/voća, pitanje je i da li će ti ovaj nagli skok sa ništa na preko 100g trenutno biti previše, i kako si uopće raspodijelila taj unos po obrocima - kroz 1,2 ili tokom cijelog dana...

Mogla si i prvo jednostavno ciljano jesti UH-e samo oko treninga, uvoditi ih korak po korak, pa onda lagano ući u nekakvo ovakvo ili slično cikliranje. Sve ostalo traži jedan malo detaljnjij i osobniji pristup, bar ja to tako radim. Možeš ti i sama ali onda nema druge nego postaviti ovako nešto i jednostavno testirati. Ako ne ide jedan tjedan, nešto mijenjaš pa čekaš drugi. Ljeto je blizu da, nema puno vremena za testiranja.......al na to treba misliti prije Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 15:28
Hahaha da kasno sam se sjetila, u svemu sam kampanjac haha ali da de jos spasit br djelomicno stvarm. Nista uvesti cu samo ciljano oko treninga i javljat cu rezultate, 😁😁😁
Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 15:32
A sto se tice tanjura, pa danas sam npr opet doruckovala zobene sa wheyom, i vocem (tako mi je fin sad taj dorucak haha nakon svih onih masti. Potom za rucak pureci batak peceni, pomidora, pureca sunka i dva tvrdo kuhana jaja. To je za sad.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2019 at 17:51

Fino je da, ja se ne sjećam kad sam zadnji put imala nešto drugo osim zobenih za doručak, sve mijenjam ali to teško ide Embarrassed

Opet me malo ova 2 jaja bodu u oči sa tom purećom šunkom, uz pureći batak? Prije bih tu voljela vidjeti nešto zeleno  Big smile

Ajde uživaj u testingu pa se javi Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.