New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svim gospodjama u najboljim godinama! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svim gospodjama u najboljim godinama! :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 19:49

Jela je sve ono o čemu pišemo ovdje Wink Njoj je veliki problem bio opsesija slatkim. Brzo sam skužila da to kreće od doručka kad se ubije sa bombom od smoothia od par vrsta voća i totalno si poremeti šećer. Za početak smo poradile na doručku i samo s time joj se makla želja za daljnjim grickanjem...malo pomalo pa salatice, proteini, povrće....klasika ;) Ali je zbilja bila jako striktna, barem po tjednu. Tu i tamo bi si dala maaalog oduška vikendom.

Uglavnom - nikakve zabrane, samo dodavanje korisnih namirnica da se osjeća sito i da šećer ne luduje.

Polako ;)

Kakva god motivacija da bila, čuvaj ju, tvoja je :) I gledaj u nju svaki dan. Nema tog kratkoročnog zadovoljstva nekom hranom koji može zamijeniti onaj dugoročni dobar feeling samim sobom.

Margarin, maslac....šta je to?? LOL Come on....šta će mi to Star







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 20:18
haha, dobro, bez margarina i maslaca :)

što je jela za doručak? :) nemam baš nekih ideja. palo mi je na pamet oslić s tave i salata :) riba za doručak :)

svaka joj čast, očito je bila baš motivirana!

Edited by debela_frendica - 09 Lipanj 2018 at 20:18
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2018 at 20:48
Pa riba za doručak je izvrsna ideja. Voliš tunu? Ako da, zelena salata s tunom, rajčicom, možda nešto sira i nekim zdravim kruhom/krekerima ako hoćeš bi ti bila super. Jaja na sve načine: Kuhana(meni omiljena), uz salatu, pa neka fritata s povrćem i šunkom, pa čak i nekom piletinom/puretinom, palačinke od jaja i zobenih/kvinoje....umutiš tipa to, neke žitarice(alla zobene, mljevena heljda, pa čak sam i chie viđala, dodaš cimeta, malo posnog, jogurta i možda voća ako voliš i voila! Ima i na stranici recepata. Zobene koje već jedeš sa malo sira, imaš i recepata za kruh...Ista varijanta kao i sa zobenima, samo staviš chia/lanene sjemenke(recimo 10-20 grama, meni to ispadne dvije jušne žlice chie). Isto tako znam u zobene dodati kakaa i kikiriki maslaca(50-70g zobenih, meni je to 1/2 cup, žlica tamo-vamo imam one mjerice), 70g šumskog, i na vrh čajne žlice kakaa, sve prelijem vrelom vodom i dodam sladila, i uz to 3 kuhana jaja i salata. Ti u svoju kašu možeš dodati posnog da imaš proteina, pa jaja jesti neki drugi dan, ja ne spavam baš dobro pa volim obilniji doručak. Isto tako je nekad znao pasti i meni omiljeni karabatak pileći ili 100-150g purećeg bataka uz salatu. I šaka lješnjaka. Možeš si i muffine složiti od zobenih/posnog, jaja, i kakvih god dodataka hoćeš(kokos... orasi, voće...) Moje su možda čudne, ali kombinacija stvarno ima koliko hoćeš(to ti govori osoba koja je jela grah salatu-na slatko s voćem!). Kakvi tebe obroci ujutro najviše zasite? Traži li te ujutro pod muss slatko?
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2018 at 13:19
Gospodja is back. Bole me svi mišići u tijelu nakon 20 km prijedjenih u nedjelju. Još nisam bila u poštenoj nabavci pa jedem što imam. Paradajz. Zelena salata. Grilane tikvice. Zrnje sam svo pojela pa ga nema u kući :) Moram u nabavku najkasnije sutra pa da mogu normalno jesti. Sve mi je.

Kako ste vi cure?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2018 at 13:58

Ko i vrijeme
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2018 at 12:26

Frendice, ako si ti slučajno slala poruku u inbox please pošalji opet, ili na mail jer su mi preko noći negdje isparile sve poruke nakon 4.mj. Vidjela da imam poruku i nisam mogla doć do nje, sve nestalo....

admin, što se dešava s inboxom? :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2018 at 15:02

Otišla frendica na GO i od posla i od nas Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2018 at 15:05
Another one runs for the hills ili je fakat na GO?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2018 at 15:43

Big smile Koliko se sjećam spominjala je GO, provjerila bih ali su mi prošla 2 mjeseca isparila iz inboxa Ermm
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 20:07
Alo, tetke, đe ste :-) :-) Ajde nek je netko bar na forumu primjetio da me nema :-) Je, bila na godišnjem, sve dobro, bila čak i malo upala u ketozu, pa da ne bih slučajno smršavila danas sam pojela brdo slatkiša da izbacim samu sebe iz ketoze :) Psiho games, standardno :)

Budem ja od sutra, prekosutra ponovno...a vidim i vi se zabavljate, ima tu neka nova teta na forumu, drago mi je da joj pomažete, a o nekim vašim savjetima još i ja razmišljam...uglavnom....eto, samo toliko od mene :) Odlučih manje drvit po internetu, a više u životu, pa ako me ne bude nemojte kaj zamerit :)))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.