New Posts New Posts RSS Feed - Krema za mršavljenje, opasnost ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krema za mršavljenje, opasnost ili ne?

 Post Reply Post Reply
Author
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krema za mršavljenje, opasnost ili ne?
    Posted: 10 Srpanj 2017 at 11:52
Sestra već duže vrijeme ima problema sa tjelesnom težinom. Nema debele ruke, noge ili ostale dijelove tijela, ali ima poveći struk. Pošto ne želi da vježba, a ni da se odriče hrane, odlučila je da napravi kremu za mršavljenje prema receptu sa neke stranice. 

U receptu piše da krema treba sačinjavati:
- 1,5 dcl maslinovog ulja,
- 2 žlice octa,
- 3 samljevena muškatna oraščića,
- prstohvat kadulje,
- malo nevenove kreme,
- 1-2 žlice meda,
- sok od jednog limuna.

Krema se nanosi na trbuh, zatim se omotava folija oko trbuha, i drži se 45 minuta. Ona stavi i steznik, da bolje djeluje. Proces je takav da se krema stavlja 9 dana, a nakon toga se 7 dana ne stavlja, pa se opet stavlja. Na stranici ne piše da li se i koliko često se smije ponavljati proces. Ovo joj je drugi put da stavlja i izgubila je 5 cm u struku. Navodno krema radi detoksikaciju organizma. Iskreno, mene je strah za njeno zdravlje. Nije mi normalno da izgubi 5 cm u struku za 25 dana na osnovu neke kreme. Uz sve to, na vagi je izgubila samo jedan kilogram, a možda nije ni toliko, jer se nije vagala u isto vrijeme. Ona u tome ne vidi ništa loše, namjerava i treći put da je stavi. Ne znam da li se neko susreo sa sličnim iskustvom ili sa istom kremom, ali ne bi bilo loše da mi kažete da li je to normalno, treba li nastaviti sa upotrebom?
Back to Top
Lukad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lukad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2017 at 14:36
Pozdrav,

pokusat cu ovo objasniti sto krace tako da ne bude nesporazuma :) 

Promjene tjelesne tezine se mogu raditi samo tjelovjezbom i prehranom. 

Ne postoji krema koju mozete namazat na trbuh da nestane salo. Tijelo rasporeduje masnocu po cijelom tijelu i skida ga sa cijelog tijela kad mu je potrebno. Neznam di je nestalo tih 5 cm ali mislim da ce ih se brzo pronac Tongue

Nazalost ako netko ne zeli promjeniti nacin zivota ne moze promjeniti ni tjelesnu tezinu ali barem kao utjehu mogu vam reci da krema nije stetna jer jednostavno nema nikakvog utjecaja. Smile

- naravno potrazite i jos savjeta od drugih Thumbs Up
Zainteresirane za osobno poducavanje 1 na 1 molim da mi se jave na [email protected]
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2017 at 12:32
Jasno je to meni. Pretpostavljam da se tih 5 cm izgubilo znojenjem, tj. voda se izgubila. Samo sam ostao zapanjen izgubljenim centimetrima u struku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.