New Posts New Posts RSS Feed - Ponovno od 0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ponovno od 0

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ponovno od 0
    Posted: 21 Lipanj 2017 at 12:35
Pozdrav bio sam vrlo aktivan clan foruma i naravno vjezbac hardcore dok nisam deadliftom satro kraljeznicu losom formom i zaradio diskusherniju na, 2 nivoa i van treninga sam pola godine stao na 84 kg sada imam 68 na 186 cm znacio izgubio 16 kg prehrana je bila cista 0 dnevno 20 gr proteina jer sam psihicki bio potonuo od komentara da je kraj s teretanomi da se hernija nemoze izlijecit .Odradio fizikalnu i pridrzavao se pravila leda su sada puno bolje ali sam vidno opao i snagom i volumenom.Doktor fizijatar rekao teretana moze al bez cucnja deadlifta i vojnickog ukratko bez velike 3 radi kompresije kraljeznice znaci mogu sklekovi bench sve vjezbe na vratilu plankovi propadanja itd. Danas sam prvi put pokusao vjezbati poslije pola god i cisti sok stao sam na 15 zgibova i 15 propadanja danas krenem raditi i uradim 3 zgiba i 4 propadanja ostao sam paf kliko sam opao.Zanima me vase misljenje u vezi ovih vjezbi i ovakvog nacina treniranja ima li uopste smisla trenirati ovako i drzati visokoproteinsku dijetu s ovim nacinom treninga ili da odma odustanem dok je vrijeme unaprijed hvala
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2017 at 15:48
Moj savjet je da možda probaš s puno intenzivnijim pristupom,poput onog Mike Mentzera ili Douga McGuffa čisto da skratiš volumen i smanjiš vrijeme u teretani pa da vidiš kamo to vodi... dakle, jako pravilna forma,polagano dizanje da probaš sto manje dati vremena za nekakvu ozljedu. Ne razumijem zašto misliš da ne vrijedi više trenirati i kakav je to nacin treninga tako poseban? Pa moguće je i izolirati dijelove tijela premda nisam fan izolacije,ali kad imaš takvu situaciju,pa kreni s više vježbi pa s više izolacije. Možeš li raditi potisak nogom na mašini ili niti to nesmiješ? Da probaš oprezno? Kraljeznica je jako bitni segment ljudskog tijela i veliki dio zivcanog sustava je u tom dijelu tijela tak da ovo je zeznuto podrucje,preporucam ti Ivera da se s njim konzultiras,on ti moze dati konstruktivan savjet.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.