New Posts New Posts RSS Feed - Puls metar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Puls metar

 Post Reply Post Reply
Author
Ketist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2008
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ketist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Puls metar
    Posted: 04 Listopad 2008 at 19:52
Celi svoj zivot vezbam fitnes i trudim se i drzim diete i ulazem puno u moje telo. To su sati i sati u salama fitnesa ali puno mi e pomoglo kad sam pronasla neki program koji se koristi lako i dajeti tocne rezultate i odreguje ti personalni trening za dvadeset tednja. Moras da navedes licne podatke o sebi i imaces tocnu prestavu stanja tvome organizmu. stvar je ludnica mozete je naci na net i lako se podesava na vas mobitelj. mozete ga naci kao u-mon ili u-puls. nisam bas sigurna kako ali se lesno nalazi
Zelim vam uspeh
Pozdrav
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 20:27
Originally posted by Ketist Ketist wrote:

Celi svoj zivot vezbam fitnes i trudim se i drzim diete i ulazem puno u moje telo. To su sati i sati u salama fitnesa ali puno mi e pomoglo kad sam pronasla neki program koji se koristi lako i dajeti tocne rezultate i odreguje ti personalni trening za dvadeset tednja. Moras da navedes licne podatke o sebi i imaces tocnu prestavu stanja tvome organizmu. stvar je ludnica mozete je naci na net i lako se podesava na vas mobitelj. mozete ga naci kao u-mon ili u-puls. nisam bas sigurna kako ali se lesno nalazi
Zelim vam uspeh
Pozdrav


lijepo je znati
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 21:34
Originally posted by Ketist Ketist wrote:

Celi svoj zivot vezbam fitnes i trudim se i drzim diete i ulazem puno u moje telo. To su sati i sati u salama fitnesa ali puno mi e pomoglo kad sam pronasla neki program koji se koristi lako i dajeti tocne rezultate i odreguje ti personalni trening za dvadeset tednja. Moras da navedes licne podatke o sebi i imaces tocnu prestavu stanja tvome organizmu. stvar je ludnica mozete je naci na net i lako se podesava na vas mobitelj. mozete ga naci kao u-mon ili u-puls. nisam bas sigurna kako ali se lesno nalazi
Zelim vam uspeh
Pozdrav


Mozes li nam dati link ili ime web stranice gdje se program nalazi da ga malo proucimo. Hvala!
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2009 at 12:55
eto bolan, napisala je ;)

http://u-mon.com/
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2009 at 11:55
evo ako nekoga isto zanimao ovaj topic a nije ništa shvatio

u-pulse
probao sam taj program, radi na principu da kliknete tipku na mobitelu, brojite š0 otkucaja, i ponovno kliknete..

nije loša stvar ko muku muci s matematikom, al isto se može izracunati s obicnim satom ili štopericom.

u-mon
ovaj drugi program ima isto to, nekakvo mjerenje kondicije na š.6km (to sam mjerio sinoc u krevetu)
racuna BMI, dnevni unos Kcal, calories/h
navodno ima i  "training i stats" al to mi se nije dalo isprobavati


zgodno, ali ništa posebno.
može se skinuti .jar ili .jad datoteka sa gore navedenih stranica, to se onda preko USBa prebaci na mobitel.
kao imate samo š0 isprobavanja, ali nakon toga samo obrišete program i instalirate ponovno

eto kad me nema s ozbiljnim stvarima, malo da gluposti prokomentiram.
možda i ovo nekoga može motivirati za treniranje
 

Edited by Lega
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2009 at 23:19
imam puls metar sigma onyx pro.. još ga ne koristim baš kako spada ali planiram ubrzo poceti.. pa javim dojmove o treningu s pulsmetrom
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.